Piłkarskie zakończenie wakacji najmłodszych „Ekoballowców” w Rzeszowie

Bardzo udany i miły dzień spędziły wczoraj dzieciaki z roczników 2008/09/10, którzy w liczbie ponad 40 zameldowali się na stadionie Resovii Rzeszów, aby rozegrać ze swoimi kolegami mecze kontrolne.

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:

Nasz wyjazd do Rzeszowa okazał się strzałem w przysłowiową dziesiątkę! W ciągu 2 godzin na trzech boiskach, równocześnie rozegrały swoje mecze drużyny z trzech roczników. Zabawy i frajdy przy głośnym dopingu wspaniałych rodziców było co niemiara. Nikt nie był w stanie policzyć udanych akcji, parad bramkarzy, strzałów, bramek itp. Zagraliśmy z bardzo mocnym przeciwnikiem, co spowodowało, że każdy musiał grać na przysłowiowego „maxa”. Bardzo dziękujemy naszym kolegom z Resovii za zaproszenie i ciepłe przyjęcie. Już nie możemy doczekać się rewanżu na Ekoballu w Bykowcach.
Ze swej strony pragnę dodać, że trenowane przeze mnie grupy coraz częściej będą korzystać z tej formuły rozgrywek. Zamiast tracić cały dzień, grając po 5-6 meczy po 10 minut na jakichś turniejach – ta forma wydaje się być doskonałą alternatywą zarówno pod względem szkoleniowym, organizacyjnym, jak i wychowawczym. Bardzo dziękuję Rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu.

W turnieju zagrali:
Ekoball rocznik 2008 – Wanielista F, Kamyk, Sztorc, Nachman, Bańczak, Romaniak, Bil F, Mielecki, Kowalik, Milczanowski, Cyran, Mrozek, Proćko, Urban, Janusz.

Ekoball rocznik 2009 – Lemko, Radwański, Wiejowski, Serwatko, Ziarko, Solecki, Bończak, Burczyk, Dydek, Galik, Rudy, Bator, Rajchel.

Ekoball rocznik 2010 – Łuszcz, Kowalik, Synowiec, Kamiński, Birski, Packanik, Kłodowski, Stramecki, Gacek, Wiśniewski, Bil T, Matiaszowski, Nazarko, Wanielista K, Białorudzki.