Pierwszy turniej halowy najmłodszych Ekoballowców za nami.

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:
Na turniej do Lutowisk zabrałem rocznik 2012 i mł. Żeby wszyscy mogli dużo pograć z meczowej 12-stki zrobiłem 2 zespoły. Rozegraliśmy w sumie 7 meczów, każdy po 12 minut. Jak to zwykle bywa, po początkowym stresie z meczu na mecz dzieciaki grały super. Prawie każdy strzelił bramkę i grał na różnych pozycjach –nawet tych mniej ulubionych…Turniej rozgrywany był w formie festiwalu – wszystkie zespoły zajęły pierwsze miejsca, co jest super rozwiązaniem. Każdy dostał medal, zjadł pyszne ciasteczka i pizzę, jak zawsze w Lutowiskach spotkała nas bardzo miła, rodzinna wręcz atmosfera, za co serdecznie dziękujemy!

Oprócz nagród zespołowych, chłopcy rozlosowali pomiędzy sobą (zdecydowałem, że nie będę wybierał) nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, strzelca i bramkarza. Zostali nimi: Marcel Florko, Marcell Dziewiński, Andzrej Czujko oraz Jasiek Niemiec, Szymon Michoń i Ksawery Czopor.

W turnieju zagrało 5 zespołów: Wilczki Lesko, Otryt Lutowiska, Jawornik Czarna, Ekoball Sanok I i II reprezentowany przez:
Olka Żuka, Brunka Radożyckiego, Igora Nowakowskiego, Marcela Florko, Bartka Lewickiego, Marcela Dziewińskiego, Szymka Michonia, Andrzeja Czujko, Szymka Winnickiego, Jaśka Niemca, Ksawiego Czopora i Igorka Strameckiego.

UDOSTĘPNIJ