PARTYZANT TARGOWISKA 2-4 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [31.10.2020]

Trzecie zwycięstwo z rzędu stało się faktem! Gratulujemy!
PARTYZANT TARGOWISKA 2-4 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (1-0)
2-3 Valeryi Nikitchuk ’77
2-4 Piotr Lorenc’ 87
Skład naszego zespołu: Piotr Krzanowski – Szymon Słysz, Karol Adamiak, Piotr Lorenc, Konrad Kaczmarski – Łukasz Tabisz, Krystian Jaklik, Kamil Jakubowski, Jakub Ząbkiewicz, Filip Pielech – Sebastian Sobolak
Rezerwa: Mateusz Jagniszczak, Wojciech Władyka, Damian Niemczyk, Kamil Adamiak, Krystian Kalemba, Dawid Posadzki, Dawid Gąsior
Zdecydowana przewaga Stali przez całe spotkanie. Tylko i wyłącznie dzięki szczęściu (dwa słupki – Sobolaka i Niemczyka), a także znakomitej postawie bramkarza, Partyzant tak długo prowadził i liczył na jakąkolwiek zdobyć punktową.
Zabójcze dla gospodarzy okazało się pięć minut pomiędzy 70 a 75 minutą gry. Oddaliśmy wówczas trzy strzały, z których wszystkie znalazły drogę do siatki. Chwilę później piłkarze z Targowisk złapali kontakt po drugiej bramce Nikitchuka, jednak ostatnie słowo należało do sanoczan. Piotr Lorenc postawił kropkę nad „i” w 87 minucie meczu. Wynik mógł jeszcze podwyższyć Niemczyk, jednak jego strzał w doliczonym czasie gry ostemplował słupek.
Walczymy do końca!
Następny mecz rozegramy również na wyjeździe. Naszym rywalem będzie Orzeł Przeworsk.