Ostatni turniej zimowy rocznika 2008.

Trener Adam Florek:
    Turniej okazał się dziwny i przewrotny w naszym wykonaniu.
    Zazwyczaj nasi chłopcy im dłużej grali tym lepiej. W niedzielę było odwrotnie. Trzy pierwsze mecze gramy dobrze, zdobywając 7 punktów.
    Wygrywamy z Duklą 1-0, Nowym Sączem 4-0, a następnie remisujemy z bardzo dobrze grającą drużyną słowacką Vranov 3-3, tracąc bramkę w ostatniej akcji… Potem przychodzą przegrane mecze z Beniaminkiem Krosno oraz Partizanem Bardejov 1-4.

W drugiej fazie turnieju, w spotkaniu o miejsca, trafiamy na AP Sanok i Drugą drużynę z Bardejova. W meczu z AP przez pierwsze 5 minut na boisku Graja tylko nasi rywale, my jesteśmy nieobecni. Kompletnie zdekoncentrowani tracimy szybko 4 bramki… Po fatalnych 5 minutach budzimy się i zaczynamy grać swoje, ale na odrobienie strat brakło czasu, strzelamy tylko 2 bramki.

W naszej grze widzę postępy ale wciąż brakuje mi u wielu zawodników woli walki o każdy centymetr boiska.

Przed nami jeszcze seria sparingów 8+1 i start ligi młodzika młodszego.

Skład: Paweł Nanio, Paweł Romaniak, MiłoszTymoczko, Bartosz Zioło, Michał Proćko, Jakub Mielecki, Antoni Rajtar, Tomasz Cyran, Jakub Bańczak, Miłosz Sztorc.

Turniej Profbud Cup 2020 rozegrano w Krośnie pod balonem.