Odwiedziny wychowanka – Kacpra Sumary

W dniu wczorajszym biuro KS Ekoball odwiedził nasz wychowanek – Kacper Sumara (rocznik 2004), aktualnie piłkarz Zagłębia Lubin. Kacper przez 7 lat uczył się piłkarskiego rzemiosła w naszych szeregach, a jego trenerem od trzeciego roku życia był Bernard Sołtysik.

Otrzymaliśmy od młodego „Sumiego” koszulkę wraz z podpisami piłkarzy ekstraklasowego Zagłębia Lubin. Dziękujemy za ten miły gest ze strony Kacpra (oraz jego taty). Liczymy, że za kilka lat przyjedzie do nas z białą koszulką z orłem na piersi, wraz z gratisowymi biletami na Mistrzostwa Świata w Katarze w roku 2022.

Cieszy fakt, że nasi młodzi wychowankowie potrafią odnaleźć się w dużych klubach. Niedawno pisaliśmy o Tomaszu Matuszewskim, który przebił się do szerokiej kadry seniorów Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, choć ma dopiero 17 lat.

Inni piłkarze, którzy grali w naszych barwach również odnajdują się w dobrych zespołach. Grzesiu Gawle (1998) grał w Cracovii Kraków, aktualnie awansował do pierwszej ligi z Garbarnią Kraków. O Łukasza Bujaka (2001) pytało wiele klubów, najprawdopodobniej od nowego sezonu wyląduje w ekstraklasowej Koronie Kielce. Zaznaczamy również, że Bujak został powołany na konsultacje Kadry Polski U-17.

Jak widać warto mocno trenować, warto szkolić, gdyż i z naszego Sanoka można wypłynąć w wielki piłkarski świat.

Poniżej fotki Kacpra:

(z wczoraj) z szatni Ekoballu Stali Sanok, z koszulką Zagłębia Lubin

sprzed 3 lat (wraz z kolegami z Ekoballu po wygranym meczu ze Stalą Stalową Wola)

wraz z brazylijskim piłkarzem Luisem Gustavo w Wolfsburgu, po wygranym konkursie organizowanym przez Cartoon Network

 


jako początkujący piłkarz podczas mikołajkowego turnieju halowego Ekoball w roku 2010

UDOSTĘPNIJ