Odmrożeń sportu ciąg dalszy …

  Do wczoraj jedynie ptaszki mogły bez ograniczeń korzystać z zielonej stadionowej trawki. Od dziś mogą korzystać również wszyscy sportowcy. Co prawda na pewne ograniczenia nadal musimy zważać, jednakże nie stoi już nic na przeszkodzie, by cała grupa trenowała w jednym czasie na jednym boisku.

  Ustalenia rządowe narzucają nam od 18 maja następujące wytyczne:
  „W przypadku pełnowymiarowego boiska piłkarskiego limit osób to 22 osoby oraz 4 trenerów. Jednocześnie będzie możliwość podzielenia boiska pełnowymiarowego na dwie części. Wówczas na każdej połowie będzie mogło w tym samym momencie przebywać 16 osób + 3 trenerów. Przy podziale pełnowymiarowego boiska należy zachować 5-cio metrową strefę buforową. „

  Obostrzenia dotyczące nakazu dezynfekcji rąk oraz sprzętu, a także brak możliwości korzystania z szatni i sanitariatów (poza udostępnieniem toalety) zostają na dzień dzisiejszy podtrzymane.

  Nie możemy się jednak doczekać meczów, opraw kibicowskich a także maksymalnym zakolorowaniem boisk dziećmi, okrzykami, emocjami….
  Cierpliwości… Czas szybko leci… Już wkrótce będzie tak ja na zdjęciach poniżej, nawet ptaszkom będzie raźniej!

  Czekamy również na decyzje związane z obozami sportowymi. Liczymy na to, że druga połowa sierpnia spełni oczekiwania setki młodych sportowców i wyjazd dojdzie do skutku.

  UDOSTĘPNIJ