Trzy nominacje do Podkarpackiej NIKE 2017!

  Klub Sportowy Ekoball-Stal Sanok nominowany do najlepszej drużyny roku 2017!

  Startując niemal od zera, i bazując na swoich wychowankach, osiągamy dwa awanse z rzędu do wyższych lig seniorskich. Aktualnie w niezmienionym składzie bardzo dobrze spisujemy się w lidze IV. Praca od podstaw, stworzenie bazy sportowej Ekoball na Bykowcach oraz budowanie piramidy Klubu od przedszkolaka po drużynę seniorów nie została niezauważona przez Kapitułę Honorowej XVI Gali Piłkarskiej „Podkarpacka NIKE 2017”. Jesteśmy bardzo zaszczyceni, a jeszcze bardziej zaskoczeni takim wyróżnieniem.

  Oprócz tego otrzymaliśmy nominacje w dwóch innych prestiżowych kategoriach – na działacza roku (Prezes Stowarzyszenia KS EKOBALL – Bogusław Rajtar) oraz sponsora roku (Tomasz Bil – właściciel Firmy Geo-Eko)

  Bardzo się cieszymy, że ciężka praca, zostaje czasem zauważona, szczególnie przez ludzi znających się na futbolu i działających na jego rzecz na co dzień. W skład Kapituły bowiem wchodzą Prezesi Okręgów i Podokręgów, Przewodniczący Wydziałów i Komisji Podkarpackiego ZPN, a także przedstawiciele mediów.

  Na ten SUKCES – bo z pewnością śmiało o tych nominacjach właśnie tak możemy powiedzieć – składa się nie tylko bardzo ciężka, często mozolna i nie przynosząca od razu wymiernych efektów, praca licznej, wykwalifikowanej kadry trenerskiej oraz działaczy. To przede wszystkim praca i wysiłek samych piłkarzy. Nie byłoby jednak tych piłkarzy, gdyby nie zaufanie Rodziców Dzieci, którzy oddają swój „kochany narybek” do szkolenia. Dzięki temu mamy bowiem nad czym i nad kim pracować. Wzajemnie budowane dobre relacje i utożsamianie się z Klubem procentują w przyszłości, po latach treningów, po przejściu całej drabinki szkoleniowej… w postaci dobrych wyników sportowych w seniorskich już drużynach.

  Zdrowe zasady w budowaniu Klubu pozwalają nam cieszyć się z takich małych sukcesów…

  Dziękując za nominacje, deklarujemy dalszą rzetelną pracę na rzecz rozwoju piłki kop(ch)anej w Sanoku!

  Szczegóły w załączonym linku.

  http://podkarpackizpn.pl/…/2051-kapitula-zdecydowala-znamy-…

  UDOSTĘPNIJ