Nauka jazdy na łyżwach z Ekoballem – informacje

Harmonogram trzech kolejnych zajęć na lodzie:

– 27.01.2018 (sobota) – godz. 14:15 – 15:30 – TOR DO JAZDY SZYBKIEJ – wszystkie grupy razem.

– 29.01.2018 (poniedziałek) – ARENA SANOK; 10:00-11:00 (grupa I) oraz 11:00-12:00 (grupa II). Podział na grupy taki sam jak w pierwsze dwa weekendy.

– 31.01.2018 (środa) – ARENA SANOK; 11:30-12:30 (grupa I) oraz 12:30-13:30 (grupa II)

Wypożyczalnia łyżew każdorazowo czynna 15 minut przed startem zajęć.

UWAGI:

1. Obowiązkowo nakrycia głowy oraz rękawiczki – dla każdego uczestnika zajęć. Dla najmłodszych wskazane kaski (mogą być rowerowe).

2. Zakaz wstępu na lód rodziców, którzy chcą jeździć ze swoim dzieckiem. Dzieci nie potrafiące jeździć oddajemy w ręce instruktorów !!! Powyższe podyktowane jest względami bezpieczeństwa oraz względami organizacyjnymi. Nie dotyczy to rodziców wskazanych przez Klub, którzy pełnią rolę porządkowych i dbają o bezpieczeństwo dzieci podczas zajęć. Prosimy o dostosowanie się do prośby, by nie dochodziło do niezręcznych sytuacji wypraszania z obiektów sportowych. Do jazdy z dzieckiem zachęcamy podczas ogólnodostępnych ślizgawek :-). Dziękujemy za zrozumienie.
________________________________________

Projekt „Nauka jazdy na łyżwach dla 200-osobowej grupy dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Sanockiego” organizowany i realizowany przez Klub Sportowy Ekoball, a współfinansowany ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Zajęcia dla dzieci (wynajem lodu, wynajem łyżew, opieka instruktorska, ubezpieczenie) mają charakter nieodpłatny !
_______________________________________

Cieszymy się bardzo z tak przeogromnego zainteresowania kolejnym naszym projektem.

Zachęcamy nieustannie wszystkich do czynnego, rekreacyjnego uprawiania sportu :-) Kolejne projekty z Ekoballem czekają w kolejce na rozstrzygnięcia. Liczymy ponownie na nordic walking, jogę, fitness, piłkę, futsal i plażówkę… Zapraszamy do śledzenia naszych działań oraz do uczestnictwa w nich :-).

Poniżej kilka fotek z poprzednich zajęć.

UDOSTĘPNIJ