MKS KAŃCZUGA 0:2 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [21.11]

MKS KAŃCZUGA 0:2 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK (0:2)
Bramki: Kamil Adamiak 1, Jakub Szomko 25
Skład: Jagniszczak – Sz. Słysz, Lorenc (48 Władyka – 72 Gąsior – 85 Piotrowski), Suszko, Ząbkiewicz – K. Słysz, Tabisz, Kalemba, Szomko (90 Błażowski), Niemczyk – Adamiak
W pierwszej części meczu posiadamy olbrzymią przewagę udokumentowaną dwoma trafieniami. Wynik po pierwszych 45 minutach mógł byc wyższy niż 2-0, jednak spore szczęście jest dziś przy gospodarzach. Strzał Tabisza o pół paznokcia mija słupek bramki, a trzy inne uderzenia (Adamiaka, Kalemby i Szomki) w ostatniej chwili wybija defensywa Kańczugi. Optyczna przewaga potężna.
Mieliśmy dziś wymarzony początek, bowiem już w pierwszej ajcji meczu (1 minuta) bramkę dla naszego zespołu zdobywa Kamil Adamiak (asysta Damian Niemczyk oraz Szymon Słysz)
W 25 minucie – siedemnastoletni wychowanek Kuba Szomko zalicza debiutanckie trafienie w seniorskiej piłce. Brawo! Prowadzimy 2-0. Kolejną asystą popisuje się Damian Niemczyk!
W tej części gry gospodarze tylko raz groźnie zaatakowali.
Niestety, na początku drugiej połowy z boiska schodzi kontuzjowany Piotr Lorenc, kapitan zespołu, a jego miejsce zajmuje Wojtek Władyka.
W 57 minucie żółty kartonik otrzymuje Jakub Ząbkiewicz, a jako że jest to kartka nr 4, nie zagra w pierwszym meczu na wiosnę.
W 72 minucie bolesnej kontuzji kolana doznaje Władyka. Niestety jest to to samo kolano, które kilkanaście miesięcy temu było operowane. W jego miejsce na boisku pojawia się Dawid Gąsior. Po 10 minutach gry i jemu „strzela” operowane dwa lata temu kolano. Co za pech! Na boisku pojawia się Łukasz Piotrowski. W 90 minucie na murawie pojawia się kolejny siedemnastolatek – debiutant ligowy – Mateusz „Łoś Junior” Błażowski, który zmienia rówieśnika z rocznika 2004 – Jakuba Szomko.
Końcowy gwizdek daje naprawdę dużą radość naszym piłkarzom i całemu sztabowi trenerskiemu. Zasłużoną radość. To była najtrudniejsza runda od momentu reaktywacji seniorskiej piłki w wydaniu EKOBALL STAL SANOK. Dziękujemy Wam za godną postawę i znakomite reprezentowanie naszego Miasta Sanoka w województwie. Swoją postawą pokazujecie i udowadniacie, że w warto na Was stawiać, wspierać Was i pracować z Wami oraz dla Was! Dziś w składzie 100% wychowanków!!! W szerokim składzie tylko jeden zawodnik spoza Sanoka. Czy znajdzie się w województwie podobny Klub???
Dziękujemy sponsorom, tym małym i tym dużym, dziekujemy Kibicom, tym z trybuny i tym z Facebooka, za wsparcie, doping i każde dobre słowo!
Liczbowe podsumowanie rundy jesiennej w ciągu najbliższego tygodnia.