Mecze kontrolne juniorów starszych

  Juniorzy starsi intensywnie przygotowują się do rozgrywek PLJ. W ostatnim okresie rozegrali dwa spotkania kontrolne.

  28.03. Pakoszówka
  Ekoball Sanok – Start Rymanów 1-0
  Bramka: Płaziak
  Skład: Uluszczak – Płaziak, Borowski, Władyka, Błażowski, Marcinik, Pielech, Szul, Solon, Piotrowski, Janusz, Łuczycki, Kłodowski, Mermer


  Spotkanie kontrolne rozgrywane w trudnych warunkach atmosferycznych (padający śnieg). Goście z Rymanowa okazali się wymagającym przeciwnikiem. Posiadaliśmy lekką przewagę i stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, z których wykorzystaliśmy tylko jedną. Goście również, szczególnie w drugiej części gry zagrażali bramce Uluszczaka, ale dobra postawa obrony zapobiegła stracie bramki.

  08.03 Beska
  Przełom Besko – Ekoball Sanok 3-4 (1-3)
  Bramki: Płaziak x3, Słapiński
  Skład: Jagniszczak – Płaziak, Borowski, Piotrowski, Marcinik, Szul, Pielech, Solon, Janusz, Słapiński, Kłodowski, Błażowski

  Pierwszy kontakt z naturalną nawierzchnią w tym roku wypadł całkiem przyzwoicie. Co prawda stan murawy nie sprzyjał technicznej i kombinacyjnej grze, mimo to chłopcy starali się rozgrywać akcje spokojnie i z dużą ilością podań. Na bramkę gospodarzy odpowiadamy trafieniami świetnie dysponowanego Tomka Płaziaka i Michała Słapińskiego, który dobija do pustej bramki dośrodkowanie z rzutu wolnego tego pierwszego. Po świetnej pierwszej połowie do drugiej podchodzimy zbyt nonszalancko, pojawia się również zmęczenie (z powodów zdrowotnych tylko jeden rezerwowy i konieczność posiłkowania się M. Słapińskim z juniorów młodszych). Gospodarze wykorzystują naszą bierną postawę i wyrównują. Zwycięską bramkę zdobywa po indywidualnej akcji Płaziak.

  Dziękujemy rywalom za możliwość rozegrania pożytecznych sparingów w czystej, sportowej walce. Przygotowania do rundy zostały trochę zaburzone przez problemy zdrowotne zawodników. Martwi fakt, że kilku z nich nie wystąpiło przez to w żadnym spotkaniu kontrolnym. Do tego dochodzą pewne ubytki kadrowe. Mimo to będziemy robić wszystko, żeby jak najlepiej przygotować się do rundy i osiągnąć jak najlepszy rezultat.

  UDOSTĘPNIJ