Mecz IV Ligi Podkarpackiej – czwarta kolejka rundy wiosennej – zapowiedź [29.03.2019]

WISŁOKA DĘBICA : Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK

Czeka nas kolejny ciężki mecz. Tym razem spotkanie wyjazdowe na boisku lidera rozgrywek. Nasz zespół „zdziesiątkowany” kontuzjami, jednak na boisko wyjdzie z wiarą w zwycięstwo i z podniesionymi głowami. Kiepska seria zdarza się najlepszym drużynom, a każda takowa seria kiedyś się musi skończyć… Trzymamy kciuki, by dla Ekoballu Stali Sanok nowa seria – zwycięstw – rozpoczęła się własnie w Dębicy!!!

W ostatnim okresie, po reaktywacji piłki w Sanoku, rozegraliśmy z Wisłoką trzy mecze. Bilans mamy na plus – zwycięstwo i dwa remisy… Mecze z najbliższym rywalem są trudne, ale nie trudniejsze od pozostałych… Każdy mecz jest ciężki, ba – MEGA CIĘŻKI (!), bez względu na to czy to Dębica, Przemyśl, Jarosław, Krosno czy Wiśniowa, a jak widzimy, w tej bardzo wyrównanej lidze wszystko się może zdarzyć, każdy może wygrać z każdym. Zatem – dopóki piłka w grze… Panowie – uwalniamy głowy z poprzednich spotkań, z niepowodzeń i WALCZYMY na 250 %… dla siebie, dla Kibiców – a będą na meczu , dla Sanoka, i – jakkolwiek to zabrzmi (!) – o AWANS !!!! Po wygranym spotkaniu będzie już tylko „z górki”… Stać Was na zwycięstwo !!!

W załączeniu skróty trzech ostatnich spotkań z Wisłoką – każdy z nich rozegrany na innym stadionie („Wierchy”, Ekoball oraz obiekt Wisłoki)

http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-10-wisloka-deb…

http://ekoball.pl/geo-eko-wiki-ekoball-stal-sanok-00-wislok…

http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-10-wisloka-deb…

https://www.youtube.com/watch?v=dCuROIy0Vys

http://ekoball.pl/geo-eko-ekoball-stal-sanok-10-wisloka-deb…

https://www.youtube.com/watch?v=Pq4LFPIM3GA

https://www.youtube.com/watch?v=sv_68-m64h0

http://ekoball.pl/inauguracja-iv-ligi-relacja-live

UDOSTĘPNIJ