LKS PISAROWCE 3:0 Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok [sparing #5 – 14.02.2018]

Sparing #5 – pierwsza porażka w roku 2018.

LKS PISAROWCE 3:0 Geo-Eko EKOBALL STAL Sanok (1:0)

Skład: Krzanowski (46′ Jarzec), Suszko, Śmietana, Gadomski, Wójcik, Adamiak (20′ Gierczak), Jaklik, Tabisz, Słysz (46′ Ząbkiewicz), Hydzik, (46′ Sieradzki), Kuzio (46′ zawodnik testowany).

W dniu dzisiejszym na Euroboisku w Pakoszówce nasz zespół rozegrał kolejny sparing. W rozgrywanym w bardzo szybkim tempie spotkaniu zespół LKS Pisarowce okazał się lepszy, czym „wyrównał rachunki”, po porażce przed dwoma tygodniami. Choć odnieśli zwycięstwo zasłużone, bo optycznie byli drużyną lepszą, to jednak mimo wszystko było ono troszkę za wysokie. Mieliśmy bowiem – szczególnie w pierwszej połowie – co najmniej trzy stuprocentowe sytuacje. Najpierw Kuzio w sytuacji sam na sam trafił wprost w bramkarza, Hydzik kilka chwil później trafił tylko w boczną siatkę, a w trzeciej świetnie wyprowadzonej kontrze zabrakło odrobinę dokładności w ostatnim podaniu. Mimo to sparing należy zaliczyć do bardzo pożytecznych. Materiału do analizy i dyskusji będzie co niemiara…

Warto dodać, że dwie bramki (w tym jedną piękną z rzutu wolnego w samo okienko bramki) dla LKS-u zdobył nasz wychowanek, a syn prezesa Pisarowiec – Rafał Domaradzki.

Następna gra kontrolna już w najbliższą sobotę. Na Euroboisku w Rzeszowie rozegramy mecz z Izolatorem Boguchwała. Wyjazd o godz. 10:00. Mecz o 13:00. O przebiegu spotkania oraz o wyniku poinformujemy w sobotę wieczorem na naszych stronach.


Przy okazji przypominamy o możliwości wsparcia naszego Klubu poprzez przekazanie 1% podatku: