Listopadowe sparingi młodych piłkarzy [12.11.2018]

Wykorzystując wspaniałe warunki pogodowe, nasi trenerzy naprędce organizują swoim podopiecznym mecze sparingowe zamiast jednostek treningowych. W poniedziałek doszło do dwóch konfrontacji pomiędzy Ekoballem a Kolejarzem Zagórz (mecze w Tarnawie r. 2008 oraz Zagórzu r. 2006).

Dziś z kolei szkoleniowcy Ekoballu (A.Florek) oraz AP Sanok (M.Sumara) umówili się na grę kontrolną Orlików Starszych (r.2008) na Euroboisku w Pakoszówce.

12.11.2018 (poniedziałek):

Orlik starszy (r. 2008)
KOLEJARZ ZAGÓRZ : EKOBALL SANOK
Skład: Rakoczy, Janusz, Gibała, Tymoczko, Proćko, Sztorc, Bańczak, Mielecki, Wanielista, Rakoczy, Bogusz

Relacja trenera Adama Florka:
Rocznik 2008 zagrał w Tarnawie z Kolejarzem Zagórz swój pierwszy sparing w ustawieniu 8+1. Same dzieci przyznały, że na dużym boisku i w takim ustawieniu gra się całkowicie inaczej. Auty, spalone, trzy różne formacje to wszystko są jak na razie nowości, które powoli będą stawać się codziennością.

Młodzik starszy (r. 2006)
KOLEJARZ ZAGÓRZ : EKOBALL SANOK
Skład: Haduch – Czuryło, Zięba A., Serednicki, Zięba F., Bobowski, Miklicz, Kowalik, Tarapacki, Lemko, Wojtowicz, Szewczyk

Relacja trenera Dawida Romerowicza:
Piękna pogoda jaką jeszcze mamy pozwoliła na rozegranie gry kontrolnej w Zagórzu z Kolejarzem. Była to okazja do sprawdzenia swojej dyspozycji po zakończonej rundzie. Sparing ten był bardzo solidną jednostką treningową na naturalnym boisku – cała drużyna prezentowała się bardzo dobrze przez całe spotkanie. Warto dodać, że w bramce zadebiutował Michał Szewczyk, który popisał się kilkoma bardzo dobrymi interwencjami.

Wyniki w tych meczach są nieistotne.

UDOSTĘPNIJ