Ligowe wyniki młodzieży Ekoball:


1.Liga Podkarpacka Juniorów Młodszych:

SIARKA TARNOBRZEG 1:3 EKOBALL SANOK (0:1)
Bramki: Matuszewski-2, Kalemba
Znakomity występ chłopaków Ekoballu w Tarnobrzegu. Świetna gra całego zespołu – bez wyjątku – jednak na szczególne wyróżnienie zasługują: Tomasz Matuszewski, Krystian Kalemba oraz Łukasz Gadomski i Mateusz Jagniszczak.

Ten pierwszy nie tylko za dwie bramki (jedna z rzutu wolnego z 25 m, druga w sytuacji sam na sam), ale za świetną pracę podczas całego meczu. Podobnie Krystian Kalemba, który okrasił swój występ przecudownym golem z rogu pola karnego w samo okienko długiego rogu bramki Siarki. Gadomski zaś za świetny przegląd pola i znakomite krosowe dogrania, w tym jedno do Matuszewskiego, po którym padła bramka. Jaguś z kolei bronił drugi mecz w sezonie (po kontuzji), a swoimi interwencjami udowodnił, że warto na niego stawiać. Zdaniem trenera Błażowskiego – był to najlepszy mecz w sezonie – szkoda, że ostatni.

1.Liga Podkarpacka Juniorów Starszych:
SIARKA TARNOBRZEG 1:0 EKOBALL SANOK (1:0)

Stracona bramka po błędzie defensywy na początku meczu. W II połowie Siarka nie istniała, i zdaniem trenera Pastuszaka nie zrobiła tzw. „sztycha”. Szkoda, bo były okazje, by ten mecz nie tylko zremisować, ale i wygrać.

Gra chłopaków obydwu najstarszych zespołów Ekoballu napawa optymizmem przed nowym sezonem, gdzie grać będziemy już z rówieśnikami. Powalczymy wówczas o „czub” tabeli.

Okręgowa liga młodzika:
REMIX NIEBIESZCZANY 0:11 EKOBALL SANOK
Bramki: Zagórda-3, Błażowski-2, Szomko-2, Izdebski, Sołtysik, Futyma, Gacek

Komplet zwycięstw na wiosnę Ekoballu przypieczętowało zwycięstwo w całej lidze. Był to ostatni mecz tej drużyny w sezonie. Gratulujemy.

Fotki z meczów jesiennych – EKOBALL : SIARKA oraz EKOBALL : REMIX ww. drużyn.