LETNI OBÓZ SPORTOWY – EKOBALL 2019 – TRZEBNICA k.WROCŁAWIA – ostatnia szansa na zapis

Na dzień dzisiejszy na liście obozowiczów znajduje się prawie SETKA dzieci i młodzieży. Rokrocznie tak duża liczba osób, które nam ufają, świadczy o bardzo dobrej pracy trenerów, i znakomitej współpracy na linii Klub – Dziecko – Rodzic.

Dołożymy wszelkich starań, by był to kolejny wspaniały i niezapomniany czas dla młodych sportowców.

Aktualna lista „obozowiczów” – stan na 05.06.2019:

I turnus – 20.07.2019 – 27.07.2019

1. Nikodem Janusz
2. Mateusz Jagniszczak
3. Filip Pielech
4. Michał Borowski
5. Łukasz Gadomski
6. Wiktor Łuczycki
7. Błażowski Łukasz
8. Alex Florczak
9. Jakub Szomko
10. Kacper Słuszkiewicz
11. Jan Mermer
12. Kacper Zych
13. Michał Słapiński
14. Aleksander Biel
15. Miłosz Wójcik
16. Adrian Cyprych
17. Jan Struzik
18. Błażowski Mateusz
19. Zagórda Maciej
20. Maks Wojdyła
21. Jakub Hott
22. Filip Skiba
23. Daniel Rakoczy
24. Dawid Szpojnarowicz
25. Dawid Nowosielski
26. Karol Buczek
27. Hubert Haduch
28. Mikołaj Kowalik
29. Dawid Bobowski
30. Krystian Jajko
31. Paweł Tarapacki
32. Adrian Zięba
33. Michał Wojtowicz
34. Szymon Nowak
35. Kacper Miklicz
36. Michał Szewczyk
37. Karol Łuczejko
38. Olek Czuryło
39. Filip Zięba
_____________________

II turnus 27.07.2019 – 3.08.2019

40. Mikołaj Kobierski
41. Konrad Król
42. Karol Materna
43. August Filipczak
44. Filip Filipczak
45. Karol Masłowski
46. Jakub Nowak
47. Michał Podstawski
48. Mateusz Cyprych
49. Mateusz Mateja
50. Karol Januszczak
51. Eryk Rolnik
52. Maksymilian Żak
53. Alicja Lemko
54. Kacper Pielech
55. Kacper Pawłowski
56. Miłosz Sołtysik
57. Michał Mleczko
58. Antoni Rajtar
59. Dominik Jakieła
60. Michał Proćko
61. Paweł Romaniak
62. Miłosz Tymoczko
63. Miłosz Mrozek
64. Jakub Mielecki
65. Róża Rakoczy
66. Ksawery Janusz
67. Miłosz Sztorc
68. Nikola Bogusz
69. Bartosz Zioło
70. Alex Stroka
71. Gabriel Firlit
72. Jakub Bańczak
73. Aleksander Kowalik
74. Paweł Kłodowski
75. Kamil Wiejowski
76. Piotrek Dydek
77. Łukasz Mateja
78. Fabian Łuszcz
79. Jakub Solecki
80. Tosia Nazarko
81. Łukasz Lemko
82. Stasiu Szeliga
83. Wojciech Matiaszowski
84. Maksymilian Stroka
85. Alex Terefinko
86. Aleksander Dygoń
87. Łukasz Burczyk
88. Bartosz Rudy
89. Jakub Jasion
90. Franciszek Dąbrowski
________________________________

Na tych, którzy jeszcze się wahają z podjęciem decyzji, czekamy do końca tygodnia.
________________________________

Zapewniamy:

– transport;
– ubezpieczenie NNW;
– zakwaterowanie w pokojach 3-6 osobowych z łazienkami;
– całodobowa opieka trenersko – instruktorska;
– całodzienne wyżywienie (4 posiłki – śniadanie, obiad, deser, kolacja);
– dowolna ilość sparingów z miejscowymi drużynami lub zespołami przebywającymi na obozach sportowych we Wrocławiu i okolicach.
– 2 treningi dziennie na pełnowymiarowych boiskach piłkarskich (nawierzchnia naturalna oraz sztuczna);
– możliwość korzystania z dużej hali sportowej;
– możliwość 4-krotnego wejścia na Aqua Park;
– możliwość pieszej wycieczki szlakami Parku Krajobrazowego Doliny Baryczy;
– wycieczka do Wrocławia (program wycieczki ustalony będzie wg uznań trenerów – w tym m.in. np. zwiedzanie stadionu Śląska Wrocław – Areny Mistrzostw Europy w piłce nożnej w 2012 r., jeśli w tym czasie będzie mecz Śląska Wrocław – uczestnictwo w nim);
– występ mistrza świata i Europy we Freestylu (tricki piłkarskie), połączony z warsztatami dla dzieci;
– otrzęsiny, gry, zabawy, konkursy z animatorem;
– upominek dla każdego obozowicza;
________________________________

W zał. kilka fotek z obozów lat ubiegłych

UDOSTĘPNIJ