Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 1:0 IGLOOPOL DĘBICA (0:0)
Bramka: Szymon Słysz 81
___________________________
Juniorzy starsi
29.09.2021 (środa), godz. 16:30 – stadion Wierchy lub Bykowce – mecz przeł. z soboty
EKOBALL STAL SANOK vs. STAL STALOWA WOLA
Juniorzy młodsi
JKS SMS JAROSŁAW 5:0 EKOBALL STAL SANOK (2:0)
Haduch – Czurylo (46 Jajko), Hott, Buczek Sz., Miklicz (55 Wojtowicz), Kowalik, Skiba, Wojdyla, Wiśniowski (65 Buczek K.), Pelc, Chęć (46 Czymczuk).
Trener Sebastian Jajko: Gospodarze odnieśli zasłużone zwycięstwo. Lepiej operowali piłką, przeważali w innych elementach gry, zwłaszcza do przerwy. Po przerwie mecz się wyrównał, ale tylko miejscowi trafiali do siatki.
Trampkarze starsi
EKOBALL STAL SANOK 9:0 UKS SMS RZESZÓW
br. Król 3, Masłowski 2, Czerwiwiec 2, Sołtysik, Januszczak
Skład: Pielech, Andrzejewski, Januszczak, Kloc, Żak, Materna, Czerwiwiec, Król, Mateja, Sołtysik, Masłowski, Ostrowski, Czaja, D’Agustino, Lemko, Nowicki.
Trener Tomasz Mateja: W ostatniej kolejce ligowej graliśmy przeciwko SMS Rzeszów i już w drugiej minucie prowadziliśmy dwoma bramkami co bardzo dobrze ustawiło nam mecz. W całym meczu zagraliśmy uważnie dzięki czemu przeciwnikowi bardzo ciężko było przedostać się na nasza połowę. Pomimo bardzo dużej przewagi bardzo często strzały zostawały oddawane z nieprzygotowanych pozycji i widać było, że chłopaki chcieli zdobywać bramki bardzo szybko.
Na przerwę schodzimy z wynikiem 5-0, a druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza, zamykaliśmy przeciwnika na jego połowie stwarzając sobie bardzo dużo dogodnych okazji bramkowych. Całe spotkanie wygrywamy zdecydowanie a na pochwałę zasługuje dziś cały zespół, który zagrał bardzo fajne zawody.
Swój pierwszy mecz rozegrał nasz nowy nabytek Emilio, dzięki czemu każdy z naszych trenujących zawodników poczuł smak podkarpackiej ligi.
Pomeczowy filmik w załączeniu.
Trampkarze młodsi
EKOBALL STAL SANOK 4:5 IGLOOPOL DĘBICA (1:2)
Bramki: Bartek Zioło, Patryk Radwański, Kuba Bańczak
Skład: Romaniak Paweł, Stroka Alex, Tymoczko Miłosz, Rajtar Antoni, Cyran Tomasz, Proćko Michał, Radwański Patryk, Zioło Bartosz, Jakieła Dominik, Karczyński Oskar, Bańczak Jakub, Firlit Gabriel, Wilusz Krzysztof, Mielecki Jakub, Mrozek Miłosz, Janusz Ksawery, Sztorc Miłosz
Thriller…
Trener Adam Florek: „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą…”
Było blisko, nie udało się jednak utrzymać remisu z Igloopolem Dębica. Cały mecz musimy gonić wynik i nadrabiać straty.
Po słabszej pierwszej połowie dochodzimy do przejęcia inicjatywy i w drugiej odsłonie meczu 1-4 doprowadzamy do remisu na 4-4 w ostatniej minucie spotkania. Mecz szalony, piękny i dramatyczny. Akcja za akcją, bramka za bramkę. Wydawało się, że w 81 minucie (a mecz trampkarzy trwa 2×40 minut) gdy doprowadziliśmy do remisu, że nic złego nam się nie może stać. A jednak. W ostatniej doliczonej minucie drugiej połowy przeciwnik „ładuje” nam piątą bramkę ze strzału z rzutu wolnego… Paweł Romaniak strzał obronił ale brakło choć jednej nogi która by piłkę wybiła z linii bramkowej…i tak w zamieszaniu tracimy remis i schodzimy z boiska pokonani.
Mój rocznik pokazał po raz kolejny że dopóki walczysz możesz czuć się zwycięzcą… dziękuję Im za te walkę do samego końca. Za serce, za trud włożony w mecz!