Kolejny projekt jazdy na łyżwach z Ekoballem.

  Jak niemal co zimę, od 2011 roku, realizować będziemy projekt nauki jazdy na łyżwach. Stanie się to standardowo, dzięki pozytywnemu rozstrzygnięciu przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wniosku złożonego przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Sportowy EKOBALL.

  Rokrocznie projekty nauki jazdy na łyżwach cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Liczymy, że i w tym roku będzie podobnie. Projekt zakłada naukę jazdy na łyżwach dla 200 dzieci. Będą prowadzone zajęcia „od zera” oraz dla tych, którzy już coś potrafią, a zechcą nauczyć się odrobinę więcej… Utworzymy odpowiednie grupy wg poziomu zaawansowania oraz wieku, przydzielając do odpowiednich trenerów. Nie zabraknie konkursów, „mini-gierek” hokejowych oraz zabaw.

  Odbędzie się 20 godzin zajęć dla każdej grupy.

  Dzięki temu ponownie urozmaicimy treningi piłkarskie, oraz zapewnimy, że na feriach dzieci zapomną o nudzie…

  Zajęcia te dla wszystkich zapisanych dzieci i młodzieży będą nieodpłatne!

  Deklaracja do pobrania dostępna będzie w dniu jutrzejszym.
  Pisemną „deklarację” na uczestnictwo w zajęciach należy pobrać ze strony www.ekoball.pl – czerwona zakładka „komunikaty”. Podpisaną przez rodziców „zgodę” należy donieść przed pierwszymi zajęciami.

  Zajęcia odbywać się będą w dni wolne od nauki szkolnej (w soboty lub niedziele oraz na feriach również w dni powszednie) – zarówno na torze lodowym oraz na Arenie, w zależności od dostępności obiektów MOSiR.

  Wstępny harmonogram zajęć opublikujemy w najbliższy czwartek.

  Projekt na prowadzenie zajęć sportowych dla uczniów, ukierunkowanych na upowszechnianie sportów zimowych dofinansowany jest ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów oraz ze środków własnych Klubu.

  W zał. kilka fotek z zajęć nauki jazdy na łyżwach organizowanych przez EKOBALL z przed roku.

  Serdecznie zapraszamy!

  zgoda-na-łyżwy

   

  UDOSTĘPNIJ