Kolejne potwierdzenie siły treningu w Klubach

Zyskuje na tym szkoła, miasto, wszyscy…

W składzie drużyny Sp-1, która awansowała do Wojewódzkiego Finału turnieju „Z Podwórka na Stadion” o Puchar Tymbarku znalazło się 7 piłkarzy KS EKOBALL. Brawo.

Marek Proćko (profil fb):

Zawody powiatowe w piłce nożnej ,,Z podwórka na stadion”.

24 października 2019 r. na stadionie Wiki w Sanoku przy ul. Stróżowskiej odbył się finał powiatowy ogólnopolskiego piłkarskiego turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Przy znakomitej pogodzie , na świetnie przygotowanych boiskach rozegrano turniej z udziałem 4 drużyn, które wcześniej przeszły eliminacje gminne. Grano systemem ,,każdy z każdym”. Reprezentacja naszej szkoły złożona z zawodników urodzonych w 2008 roku i młodszych spisała się wyśmienicie wygrywając wszystkie mecze i plasując się na pierwszym miejscu.

Oto wyniki meczów, z których każdy trwał 20 minut (2 x 10 minut):
Sp 1 Jedynki Sanok – Sp Bukowsko 4 – 0.
Sp Besko — Sp Długie 6 – 2.
Sp 1 Jedynki Sanok – Sp Długie 9 – 1.
Sp Besko – Sp Bukowsko 2 – 3.
Sp 1 Jedynki Sanok – Sp Besko 5 – 1.
S p Bukowsko – Sp Długie 3 – 1.

Reprezentacja naszej szkoły zajmując pierwsze miejsce awansowała do finału wojewódzkiego, który z udziałem wszystkich mistrzów powiatu odbędzie się na wiosnę 2020 roku.
Skład drużyny: Paweł Romaniak, Tomasz Cyran, Bartosz Zioło, Jakub Mielecki, Michał Proćko, Alex Nazarkiewicz, Oskar Karczyński, Ksawery Janusz, Michał Sudyka, Wiktor Maślany.

Opiekun : Roman Lechoszest.

UDOSTĘPNIJ