„Każde pokolenie ma własny czas… „

Pierwszy trening z nową grupą EKOBALL za nami. Jak co roku o tej porze wyczekujemy na równi z dzieciakami pierwszych zajęć. Dziś, po pierwszym treningu spoglądamy w przyszłość i widzimy fantastyczną grupę Dzieci z rocznika 2015/2016. Duża liczba nowych uśmiechniętych, spragnionych bycia piłkarzem dzieciaków, niemałe umiejętności, pierwszy gol, pierwszy gwizdek, pierwszy faul…
Życzymy, by wszyscy przeżyli piękne piłkarskie chwile, przeplatane zwycięstwami i porażkami, smakiem i zapachem szatni, przyjaźni, odpowiedzialności, obowiązku i wspólnej radości z tego, że należą do grupy, do Klubu…. Oby Was omijały kontuzje, i oby choć jeden z Was doszedł na piłkarski szczyt!
Trener Bernard Sołtysik po pierwszych zajęciach: Przygoda z piłką rozpoczęta! Dziękuję w imieniu swoim i klubu Ekoball Stal Sanok za ogromny kredyt zaufania. Postaramy się go nie zawieźć!
Dzisiaj na sanockich Błoniach swój pierwszy trenig miała nowa grupa naborowa z roczników 2015,2016 a nawet 2018. Dzieciaki wspierane przez swoich rodziców wykazały się ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem, a niektórzy nawet super umiejętnościami piłkarskimi. Po serii zabaw z piłką i bez niej, przyszedł czas na Pierwszy Mecz. Cóż to były za emocje! Nikt nie odpuszczał, a mecz momentami przeniósł się nawet poza boisko😁…Utworzyła się super fajna grupa.
Do zobaczenia we czwartek!
UDOSTĘPNIJ