Karpaty Krosno 2:0 Ekoball Sanok [juniorzy młodsi]

KARPATY KROSNO 2:0 EKOBALL SANOK (1:0)

Skład: Jagniszczak, Solon (41′ Błażowski), Gadomski, Władyka, Borowski, Janusz (78′ Kłodowski), Milczanowski, Latusek, Szul (41′ Łuczycki), Pielech, Kalemba; tr. Jajko

Relacja:

Kolejna porażka pomimo dobrej gry. W pierwszej połowie uważna gra z obu stron, obie drużyny skoncentrowane na tym, żeby nie stracić bramki. Dużo walki w środku pola. Niestety, po rzucie wolnym i płaskim dośrodkowaniu tracimy bramkę, a był to bodaj jedyny celny strzał w tej połowie. Na drugą część meczu Ekoballowcy wyszli naładowani chęcią odrobienia strat i mieli ku temu kilka sytuacji, w tym dwie naprawdę wyborne. Zobaczyliśmy w tej odsłonie zespół walczący, biegający, gdzie każdy daje z siebie wszystko, by pomóc drużynie. Tym bardziej szkoda, że w końcówce meczu po kontrze Karpaty zdobywają drugą bramkę. Z niecierpliwością czekamy na rewanż.