KARPATY KROSNO 1:1 EKOBALL SANOK – zaległy mecz młodzików młodszych [18.09.2018]

KARPATY KROSNO 1:1 EKOBALL SANOK (0:1)
Bramka
: Filip Filipczak 16′

Skład: Karol Bernat, Podstawski Michał, Nowak Kuba, Andrzejewski Borys, Filipczak Filip, Filipczak August, Mateja Mateusz, Król Konrad, Żurek Kacper, Czerwiwiec Jan, Żak Maksymilian, Pawłowski Kacper, Masłowski Karol, Kobierski Mikołaj

W zaległym spotkaniu młodzików młodszych, podopieczni trenera Tomasza Matei zremisowali w Krośnie z tamtejszymi Karpatami 1-1. Do przerwy prowadziliśmy 1-0, a bramkę odbierającą naszym chłopakom komplet punktów tracimy w ostatnich minutach spotkania.

Po rozegraniu tego meczu, zajmujemy 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 pkt. Lideruje nasz wczorajszy rywal, z dwoma punktami więcej na koncie.

Pomeczowa relacja trenera Tomasza Matei:
Liga młodzika młodszego nie daje nam odpocząć, we wtorkowy wieczór udaliśmy się do Krosna na mecz z Karpatami. Mecz bardzo dobry, szybki z walką o każdą piłkę. Mecz lepiej rozpoczynają gospodarze jednak nie mogli przebić się przez naszą obronę. W miarę upływu czasu to my zaczynamy przeważać i stwarzać groźne sytuacje, którą na bramkę zamienia Filip. Druga cześć spotkania to ciągłe ataki Karpat na naszą bramkę które zwykle kończą się na obrońcach. Przyznać jednak trzeba że chłopaki troszkę się pogubili i zamiast grać swoją grę starali szybko pozbywać się piłki co bardzo często sprawiało, że przeciwnik otrzymywał ja za darmo. Na osiem minut przed końcem spotkania tracimy bramkę po rzucie rożnym i całe spotkanie kończymy wynikiem 1-1. Brawa dla całej drużyny za walkę i włożone serducho przez całe spotkanie.

Kilka nadesłanych fotek z meczu w załączeniu.