KARPATY KROSNO 1-0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK [3.10.2020]

Mecz o mistrzostwo IV ligi podkarpackiej.
KARPATY KROSNO 1-0 Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK
Do przerwy 1-0 dla Karpat, po samobójczym trafieniu Karola Adamiaka w 1 minucie gry.
Od tego momentu posiadamy przewagę, praktycznie nie schodząc z połowy Karpat. Niestety, mimo wielu dogodnych sytuacji nie udaje się strzelić gola.
Gra napawa dużym optymizmem. Liczymy na powtórkę sprzed roku, gdzie do przerwy również przegrywaliśmy 0-1, by ostatecznie wygrać 3-1.
Trzymajmy kciuki za naszych piłkarzy.
….
Niestety mimo dobrej gry i kolejnych stworzonych sytuacji nie udaje się doprowadzić choćby do remisu, który z przebiegu gry co najmniej nam się należał. Nie pomogła też pohopnie pokazana czerwona kartka Damianowi Niemczykowi w 65 minucie, który krzyknął do kolegi z drużyny, co sędzia odebrał do siebie…. i pokazał co pokazał… W ostatnich pięciu minutach dwukrotnie do znakomich sytuacji dochodzi Sebastian Sobolak, jednak raz obronił bramkarz, a w doliczonym czasie jego strzał minimalnie przechodzi obok słupka.
Za tydzień, 10 października na sanockich Wierchach mecz z Glogovią Głogów Małopolski.