JKS JAROSŁAW 0:1 EKOBALL SANOK (junior starszy)

JKS JAROSŁAW 0:1 EKOBALL SANOK (0:1)
Bramka: Pielech 26’
Żółte kartki: Baran, Gomułka

Skład: Michura, Baran, Pieszczoch, Gazdowicz, Kowalski, Burczyk (70’ Gomułka), Paszkowski, Wolański (85’ Gajda), Prajsnar, Słysz, Pielech; trener: G.Pastuszak

Początek meczu rozpoczęliśmy mocno, już kilka minut po pierwszym gwizdku sędziego stwarzając sobie dogodną sytuację – strzał Wolańskiego głową minimalnie minął słupek bramki gospodarzy. W 17. minucie nasz zespół wyprowadził szybki kontratak, Paszkowski podał do Pielecha, a ten w sytuacji sam na sam otwiera wynik spotkania, 0:1. W 28. minucie groźna sytuacja Ekoballu, strzał głową po rzucie rożnym minimalnie przelatuje obok słupka. Niecałe 10 minut później rajd lewą stroną ‘Mrówy’, który świetnie dogrywa na czystą sytuację do Burczyka, ten jednak oddaje za słaby strzał na bramkę JKS-u. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy Michura popełnił błąd, jednak zawodnik Jarosławia marnuje stuprocentową sytuację. Od początku drugiej połowy obraz gry się zmienił i to gospodarze ruszyli do ataku. Pierwszy kwadrans po przerwie to zdecydowana przewaga JKS-u, którzy zmarnowali dwie okazje sam na sam. W 83. minucie Paszkowski przechwytuje piłkę, dogrywa do Pielecha, lecz po jego strzale piłka ociera się o poprzeczkę. W ostatniej minucie do rzutu wolnego podchodzi Pieszczoch, uderza na bramkę, ale po sparowaniu bramkarza futbolówka ociera się o słupek. Wygrywamy 0:1 na trudnym terenie. Gratulacje!