Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 4:0 ISKRA PRZYSIETNICA (1:0)
Bramki: Mateusz Kuzio-2 (38-k., 52′), Bartosz Sieradzki (54′), Michał Borek (78′)

Pierwszy w historii ligowy mecz drużyny seniorów na obiektach EKOBALL-u. Pewne, wysokie zwycięstwo nad rywalem 4-0, choć mogło być o wiele wyższe. Wystarczy nadmienić jedynie niewykorzystany rzut karny oraz bramkę z wątpliwego spalonego, a także wiele innych stuprocentowych okazji. Dziękujemy piłkarzom i trenerom, wszystkim razem i każdemu z osobna. Dziękujemy sponsorom, osobom, firmom i instytucjom, które nam pomagają – organizacyjnie i finansowo. Zapraszamy kolejnych Partnerów do wspierania piłki sanockiej! To olbrzymi sukces nas wszystkich!

Dwa awanse z rzędu, młoda, perspektywiczna drużyna, drabinka szkoleniowa od przedszkolaka do seniora (ponad 500 osób trenujących futbol), obiekty sportowe tętniące życiem każdy dzień, dobra atmosfera… Jedziemy dalej, wbrew wielu problemom, przy olbrzymich potrzebach finansowych i organizacyjnych… Podjęliśmy się zadania, wykonujemy go krok po kroku… Dzisiaj o problemach nie myślimy, dzisiaj się cieszymy :) , a zanim zaczniemy myśleć o kolejnym sezonie, musimy najpierw dokończyć bieżący… wszak mamy jeszcze do rozegrania dwa mecze ligowe – w niedzielę w Dukli oraz w sobotę ze Strachociną (na obiektach Ekoball-u).

Relacja VIDEO z meczu: http://esanok.pl/…/stal-sanok-wracamy-do-iv-ligi-swietowani…

Aktualna tabela: http://www.90minut.pl/liga/0/liga8982.html

Jak wszyscy wiemy Ekoball Stal Sanok to nie tylko seniorzy, to również 24 grupy dziecięce i młodzieżowe, którym poświęcamy równie wiele czasu co seniorom, i których nigdy nie zostawimy w dalszym planie!

Już wkrótce, przed nami, oprócz wspomnianych spotkań seniorów, jeszcze piknik Ekoball, gdzie świętować będziemy 10 lat istnienia (główna impreza w dniu 2 lipca). Szczegóły o tej imprezie niebawem, ale już możecie się Wszyscy szykować do czynnego uczestnictwa w nim. Jak co roku – prosimy o kompletowanie drużyn (i formy) na rozgrywki piłkarskie (również na plaży), na turnieje tenisa, na mecze MAMY kontra PRZEDSZKOLAKI, na mecze trenerów z juniorami, itp… Będzie wspaniała zabawa.

A już jutro na 3-dniową eskapadę do Jeleniej Góry, na specjalne zaproszenie organizatorów Deichmanna wyjeżdża drużyna Włochy-Sanok U-9 (Ekoball rocznik 2008), która przegrała w Finale Miejskim z Finlandią (jedyna porażka spośród 24 spotkań). Odbędą się tam baraże przed Finałem Finałów w Wałbrzychu (23-26 czerwiec), na które awansuje dwie najlepsze ekipy. Powodzenia.