Igloopol Dębica : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL Sanok – zapowiedź

W dniu jutrzejszym (17.11.2018) ostatnia kolejka spotkań pierwszej rundy IV Ligi Podkarpackiej w sezonie 2018/2019. Nie oznacza to jednak końca zmagań ligowych w tym roku kalendarzowym, gdyż w następną sobotę, decyzją Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej zainaugurujemy rundę rewanżową, a według harmonogramu spotkań, czeka nas kolejny wyjazd, tym razem do Ropczyc na mecz z Błękitnymi.

Mecz w Dębicy z tamtejszym Igloopolem rozegrany zostanie już o godzinie 11:00. Będzie prowadzona „pisana relacja LIVE”, zatem kto już wstanie i się troszeczkę „ogarnie”, kto zrobi porządki, i przede wszystkim – kto będzie miał ochotę do śledzenia na bieżąco wydarzeń boiskowych, zapraszamy na nasz profil fb (KLIK).

Drużyna Igloopolu w ostatnich trzech spotkaniach zgodnie z dewizą legendarnego trenera Kazimierza Górskiego, że mecz można przegrać, wygrać lub zremisować – dokładnie tak zrobiła… Przegrała (1-3 z Błękitnymi Ropczyce), wygrała (4-2 z Sokołem Nisko) i zremisowała (1-1 z JKS Jarosław).
Gospodarze zajmują solidną lokatę w środku tabeli, i z dorobkiem 23 punktów plasują się na 10 pozycji (7 zwycięstw, 2 remisy, 7 porażek).

Drużyna Ekoballu Stali Sanok od 14 spotkań ligowych jest niepokonana. Jutro nie tylko liczymy na podtrzymanie tej passy, ale i również na pełną zdobycz punktową. W ostatnich trzech spotkaniach wygrywamy 1-0 z Sokołem, 3-1 ze Stalą Gorzyce, oraz bezbramkowo remisujemy na wyjeździe z JKS Jarosław.
Na współzajmowaną (ex aequo z trzema innymi drużynami) pozycję lidera złożyło się 9 zwycięstw, 6 remisów oraz 1 porażka.


______________________________

Historia jesiennych spotkań naszej drużyny, wraz z opisami, fotkami oraz skrótami meczów w załączonym linku (KLIK).
______________________________

Dokładny harmonogram 17 kolejki spotkań:

Orzeł Przeworsk – Błękitni Ropczyce
Rzemieślnik Pilzno – Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała – Sokół Kolbuszowa Dolna
Korona Rzeszów – Karpaty Krosno
Stal Gorzyce – Wisłoka Dębica
Przełom Besko – KS Wiązownica
JKS 1909 Jarosław – Polonia Przemyśl
Sokół Nisko – Wisłok Wiśniowa
Igloopol Dębica – Ekoball Stal Sanok
______________________________

Zapraszamy chętne firmy do współpracy. Warto wspierać nasz sanocki sport, mieć niezłą reklamę, a przede wszystkim satysfakcję z dobrze zainwestowanych środków…

Przy drużynie seniorów jak wszyscy wiemy jest przed wszystkim:

– firma GEO-EKO
– Rodzinne Centrum Sportu i Rekreacji WIKI
– Restauracja i Hotel Dworek Sanocki
______________________________

Pozostali sponsorzy są równie ważni, a wspierają setki naszych dzieciaków i młodzież… To głównie dzięki Wam Sanok może być dumny z rozwoju sportu, z rozwoju naszych dzieci. To właśnie z nich wywodzi się 100% drużyny seniorów… Oznacza to zatem, że codzienna, ciężka i mozolna praca całego sztabu szkoleniowego jest wykonywana dobrze i nie idzie „na marne”. Efektem tego są osiągane rezultaty. Jutro planowane są kolejne debiuty młodzieży w drużynie seniorów… To największa nagroda dla młodego piłkarza, by ubrać koszulkę z logo Ekoballu Stali Sanok w meczu seniorów.

Zachęcamy mocno do współpracy.

 

UDOSTĘPNIJ