Herosi…

Herosi…

Jak „Orły Górskiego” we Frankfurcie nad Menem w roku 1974 w półfinale mistrzostw świata Polska – Niemcy…

5.05.2019. Dwa mecze – trampkarzy starszych (ze Stalą Rzeszów) oraz trampkarzy młodszych (z Ziomkami Rzeszów) w nieustannie padającym deszczu na stadionie EKOBALL w Bykowcach.

Bez względu na wyniki, nasi chłopcy są Orłami EKOBALLu (jedni Popowicza, drudzy Jaklika). I bez względu na wynik, o takich głównie meczach młodzi piłkarze opowiadać będą w przyszłości swoim dzieciom… Cieszymy się bardzo, że mimo takiej, a nie innej pogody, chłopcy stawili się w komplecie na stadionie by rozegrać swoje mecze.

Herosi…Jak "Orły Górskiego" we Frankfurcie nad Menem w roku 1974 w półfinale mistrzostw świata Polska – Niemcy…5.05.2019. Dwa mecze – trampkarzy starszych (ze Stalą Rzeszów) oraz trampkarzy młodszych (z Ziomkami Rzeszów) w nieustannie padającym deszczu na stadionie EKOBALL w Bykowcach.Bez względu na wyniki, nasi chłopcy są Orłami EKOBALLu (jedni Popowicza, drudzy Jaklika). I bez względu na wynik, o takich głównie meczach młodzi piłkarze opowiadać będą w przyszłości swoim dzieciom… Cieszymy się bardzo, że mimo takiej, a nie innej pogody, chłopcy stawili się w komplecie na stadionie by rozegrać swoje mecze.

Opublikowany przez Klub Sportowy Ekoball SANOK Niedziela, 5 maja 2019

UDOSTĘPNIJ