Kategoria U-11
Planowana data Finału Miejskiego U-11: 10.06.2017r. (sobota) – godz. 9 – 13
Obiekty sportowe EKOBALL w Bykowcach
Rozstawienia:
1 – Sanok – drużyna z miejsca 1
2 – Krosno – drużyna z miejsca 1
3 – Sanok – drużyna z miejsca 2
4 – Krosno – drużyna z miejsca 2
5 – Sanok – drużyna z miejsca 3
6 – Krosno – drużyna z miejsca 3
7 – Sanok – drużyna z miejsca 4
8 – Krosno – drużyna z miejsca 4
9 – Sanok – drużyna z miejsca 5
10 – Krosno – drużyna z miejsca 5
11 – Sanok – drużyna z miejsca 6
12 – Krosno – drużyna z miejsca 6
13 – Sanok – drużyna z miejsca 7
14 – Krosno – drużyna z miejsca 7
15 – Sanok – drużyna z miejsca 8
16 – Krosno – drużyna z miejsca 8
17 – Sanok – drużyna z miejsca 9
18 – Krosno – drużyna z miejsca 9
19 – Sanok – drużyna z miejsca 10
20 – Krosno – drużyna z miejsca 10
21 – Sanok – drużyna z miejsca 11
22 – Krosno – drużyna z miejsca 11
23 – Sanok – drużyna z miejsca 12
24 – Krosno – drużyna z miejsca 12
25 – Sanok – drużyna z miejsca 13
26 – Krosno – drużyna z miejsca 13
27 – Sanok – drużyna z miejsca 14
1/16 finału
mecz nr 1 – drużyna 1 – wolny los
mecz nr 2 – drużyna 2 – wolny los
mecz nr 3 – drużyna 3 – wolny los
mecz nr 4 – drużyna 4 – wolny los
mecz nr 5 – drużyna 5 – wolny los
mecz nr 6 – drużyna 6 – drużyna 27
mecz nr 7 – drużyna 7 – drużyna 26
mecz nr 8 – drużyna 8 : drużyna 25
mecz nr 9 – drużyna 9 : drużyna 24
mecz nr 10 – drużyna 10 : drużyna 23
mecz nr 11 – drużyna 11 : drużyna 22
mecz nr 12 – drużyna 12 : drużyna 21
mecz nr 13 – drużyna 13 : drużyna 20
mecz nr 14 – drużyna 14 : drużyna 19
mecz nr 15 – drużyna 15 : drużyna 18
mecz nr 16 – drużyna 16 : drużyna 17
1/8 finału
mecz nr 17 – drużyna 1 : zw. meczu nr 16
mecz nr 18 – drużyna 2 : zw. meczu nr 15
mecz nr 19 – drużyna 3 : zw. meczu nr 14
mecz nr 20 – drużyna 4 : zw. meczu nr 13
mecz nr 21 – drużyna 5 : zw. meczu nr 12
mecz nr 22 – zw. meczu nr 6 : zw. meczu nr 11
mecz nr 23 – zw. meczu nr 7 : zw. meczu nr 10
mecz nr 24 – zw. meczu nr 8 : zw. meczu nr 9
1/4 finału
mecz nr 25 – zw. meczu nr 17 : zw. meczu nr 24
mecz nr 26 – zw. meczu nr 18 : zw. meczu nr 23
mecz nr 27 – zw. meczu nr 19 : zw. meczu nr 22
mecz nr 28 – zw. meczu nr 20 : zw. meczu nr 21
1/2 finału
mecz nr 29 – zw. meczu nr 25 : zw. meczu nr 28
mecz nr 30 – zw. meczu nr 26 : zw. meczu nr 27
mecz o 3 miejsce
mecz nr 31 – przegr. meczu 29 : przegr. meczu 30
finał
mecz nr 32 – zw. meczu 29 : zw. meczu 30
______________________________________________
KATEGORIA U-9
32 drużyny (20 z Sanoka + 12 z Krosna):
planowana data Finału Miejskiego U-9: 11.06.2017r. (niedziela) – godz. 9 – 13
Obiekty sportowe EKOBALL w Bykowcach
Rozstawienia:
1 – Sanok – drużyna z miejsca 1
2 – Krosno – drużyna z miejsca 1
3 – Krosno – drużyna z miejsca 2
4 – Sanok – drużyna z miejsca 2
5 – Krosno – drużyna z miejsca 3
6 – Sanok – drużyna z miejsca 3
7 – Krosno – drużyna z miejsca 4
8 – Sanok – drużyna z miejsca 4
9 – Sanok – drużyna z miejsca 5
10 – Sanok – drużyna z miejsca 6
11 – Krosno – drużyna z miejsca 5
12 – Sanok – drużyna z miejsca 7
13 – Sanok – drużyna z miejsca 8
14 – Krosno – drużyna z miejsca 6
15 – Sanok – drużyna z miejsca 9
16 – Sanok – drużyna z miejsca 10
17 – Sanok – drużyna z miejsca 11
18 – Krosno – drużyna z miejsca 7
19 – Sanok – drużyna z miejsca 12
20 – Krosno – drużyna z miejsca 8
21 – Sanok – drużyna z miejsca 13
22 – Krosno – drużyna z miejsca 9
23 – Sanok – drużyna z miejsca 14
24 – Sanok – drużyna z miejsca 15
25 – Krosno – drużyna z miejsca 10
26 – Sanok – drużyna z miejsca 16
27 – Krosno – drużyna z miejsca 11
28 – Krosno – drużyna z miejsca 12
29 – Sanok – drużyna z miejsca 17
30 – Sanok – drużyna z miejsca 18
31 – Sanok – drużyna z miejsca 19
32 – Sanok – drużyna z miejsca 20
1/16 finału
mecz nr 1 – drużyna 1 : drużyna 32
mecz nr 2 – drużyna 2 : drużyna 31
mecz nr 3 – drużyna 3 : drużyna 30
mecz nr 4 – drużyna 4 : drużyna 29
mecz nr 5 – drużyna 5 : drużyna 28
mecz nr 6 – drużyna 6 : drużyna 27
mecz nr 7 – drużyna 7 : drużyna 26
mecz nr 8 – drużyna 8 : drużyna 25
mecz nr 9 – drużyna 9 : drużyna 24
mecz nr 10 – drużyna 10 : drużyna 23
mecz nr 11 – drużyna 11 : drużyna 22
mecz nr 12 – drużyna 12 : drużyna 21
mecz nr 13 – drużyna 13 : drużyna 20
mecz nr 14 – drużyna 14 : drużyna 19
mecz nr 15 – drużyna 15 : drużyna 18
mecz nr 16 – drużyna 16 : drużyna 17
1/8 finału
mecz nr 17 – zw. meczu nr 1 : zw. meczu nr 16
mecz nr 18 – zw. meczu nr 2 : zw. meczu nr 15
mecz nr 19 – zw. meczu nr 3 : zw. meczu nr 14
mecz nr 20 – zw. meczu nr 4 : zw. meczu nr 13
mecz nr 21 – zw. meczu nr 5 : zw. meczu nr 12
mecz nr 22 – zw. meczu nr 6 : zw. meczu nr 11
mecz nr 23 – zw. meczu nr 7 : zw. meczu nr 10
mecz nr 24 – zw. meczu nr 8 : zw. meczu nr 9
1/4 finału
mecz nr 25 – zw. meczu nr 17 : zw. meczu nr 24
mecz nr 26 – zw. meczu nr 18 : zw. meczu nr 23
mecz nr 27 – zw. meczu nr 19 : zw. meczu nr 22
mecz nr 28 – zw. meczu nr 20 : zw. meczu nr 21
1/2 finału
mecz nr 29 – zw. meczu nr 25 : zw. meczu nr 28
mecz nr 30 – zw. meczu nr 26 : zw. meczu nr 27
mecz o 3 miejsce
mecz nr 31 – przegr.meczu 29 : przegr.meczu 30
finał
mecz nr 32 – zw. meczu 29 : zw. meczu 30