Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK 2:0 PRZEŁOM BESKO [15.09.2018]

Bardzo dobra gra w ostatnich meczach, siódme spotkanie z rzędu bez porażki, oraz walka o „czub” tabeli IV ligi, w której coraz ciaśniej… Liczymy jednak, że nasza niezła dyspozycja przekładać się będzie w każdym meczu na kompletne zdobycze punktowe oraz awanse do kolejnych rund Pucharu Polski…

Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK 2:0 PRZEŁOM BESKO (0:0)
Bramki: Sobolak 58′, Lorenc 79′

Skład: 1. Krzanowski – 13. Wójcik (15. Kaczmarski 81′), 22. Kokoć, 5. Adamiak, 37. Słysz – 23. Tabisz (8. Pielech 85′), 20. Jaklik, 10. Sieradzki (2. Ząbkiewicz 70′), 16. Lorenc (17. Femin 81′), 14. Domaradzki – 11. Sobolak (6. Niemczyk 75′)
Ławka: 25. Michura, 27. Gąsior

Relacja trenera Mateusza Ostrowskiego:
Cały mecz odbywał się pod nasze dyktando, niestety w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy stworzonych sytuacji – w szczególności szkoda niewykorzystanej 200% sytuacji Bartosza Sieradzkiego. W drugiej połowie zdobywamy gola, co otwiera spotkanie. Tworzymy większą liczbę sytuacji, potwierdzając swoją dyspozycję i zdobywając drugą bramkę, praktycznie rozstrzygamy losy spotkania.

Skrót z wygranego meczu:

Aktualna tabela (portal laczynaspilka.pl):

Najbliższy mecz ligowy:

ORZEŁ PRZEWORSK : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK – sobota, 22 września 2018, godz. 15:30

Już jutro z kolei (19 września 2018, godz. 16:00) mecz II rundy Pucharu Polski:

BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE : Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK