Zapowiedź meczu z Orłem Przeworsk

1 maj 2019 r. (środa)

Serdecznie zapraszamy na sanockie „Wierchy”, gdzie o godz. 17:00 odbędzie się kolejny mecz naszej drużyny seniorów.

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK vs. ORZEŁ PRZEWORSK.

W rundzie jesiennej nasi piłkarze rozegrali z tym przeciwnikiem najlepszy jak do tej pory, zarazem najskuteczniejszy mecz w tym sezonie.

Co tam się działo – wszyscy pamiętamy. Wygrywamy aż 7-1, a praktycznie każda kolejna bramka jest z kategorii „stadiony świata”. Kto jeszcze nie obejrzał skrótu – musi to zrobić! Dwa niemal identyczne gole – loby Sobolaka (z 60 oraz z 40 metrów), przepiękna „bomba” Lorenca, oraz techniczne sztuczki Niemczyka i Domaradzkiego … o tym pisaliśmy już kilkakrotnie… Warto mimo wszystko jeszcze raz to zrobić…
Zapraszamy do obejrzenia raz jeszcze wspaniałych bramek z jesiennego meczu. Link w zał.:

https://www.youtube.com/watch?v=j6jJZ71KVDI

Ponadto, po wtorkowych pięciu spotkaniach młodzieży i trzech zwycięstwach, czeka nas w środę jeszcze jeden mecz. Do Jarosławia udadzą się podopieczni trenera Jajko, tj. juniorzy młodsi na potyczkę z tamtejszym SMS.
____________________________

Kwintesencja futbolu, najprawdziwsze jego piękno, szczera radość i brak jakichkolwiek kalkulacji… To wszystko można będzie oglądać na żywo w pierwszy dzień maja na obiektach Ekoball od godz. 8:30 do 16:00. Rozegramy tam około 70 meczów inaugurujących kolejna edycję sanockich rozgrywek dla dzieci 4-13 lat – Deichmann Minimistrzostwa 2019.

Bez dzieci nie ma futbolu, nie ma szkolenia, nie ma seniorów i wielkiej piłki!!! Wielka szkoda, że tak ciężko zrozumieć ten fakt, wszelkiej maści ważnym i wiele mogącym (szczególnie jeśli chodzi o wsparcie finansowe) ludziom.

UDOSTĘPNIJ