Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK : KARPATY KROSNO

Informujemy z przykrością, że wczorajszy komunikat o przyznanym walkowerze w meczu z Polonią niestety okazał się prima-aprilisowym żartem…
Piłkarze Ekoballu Stali Sanok obiecali jednak, że bardzo dobry mecz z Wisłoką w Dębicy był zajawką i prognostykiem do długiej serii zwycięstw – i to nie przy zielonym stoliku, a na zielonej murawie! Najbliższa okazja do udowodnienia rosnącej formy już w sobotę na sanockich Wierchach – i to w nie byle jakim meczu, bo w derbach!

O tym niezwykle ważnym pojedynku z Karpatami Krosno jeszcze pisać będziemy, już dziś jednak zamieszczamy plakat, zapraszając jednocześnie wszystkich na mecz.

Przypominamy, że wszystkie spotkania rundy wiosennej odbywają się bez udziału kibiców gości.

Liczba miejsc w każdym z planowanych spotkań jest ograniczona do 900.
Jedna zmiana organizacyjna dla osób, które wchodzą na mecz „za darmo” – tj. Kobiety, dzieci do lat 12, piłkarze drużyn młodzieżowych naszego Klubu, trenerzy, sponsorzy, etc… Wszyscy zobowiązani są pobrać w kasie bilet „zerowy”, po to, by na bieżąco znana była liczba osób wchodzących na obiekt.

Przedsprzedaż biletów – czwartek i piątek od 7:30 do 15:30 w biurze Klubu. W dniu meczu kasy czynne na 75 minut przed rozpoczęciem spotkania, tj. od 14:45.

Ważna informacja – w czasie meczu odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz rodziny Rakoczych z Załuża, którym w ubiegłym tygodniu spalił się dom. Spośród pięciorga dzieci, dwójka z nich – Róża (r.2008) oraz Daniel (r.2005) trenują w KS Ekoball. Bardzo prosimy o gest i wsparcie rodziny dotkniętej wspomniana tragedią.

UDOSTĘPNIJ