Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 2:1 PRZEŁOM BESKO [sparing #8 – 3.03.2018]

Fotka drużyny autorstwa Tomasza Sowy.

Mecz z gatunku „nam strzelać nie kazano”. Wystarczy nadmienić sytuacje stuprocentowe naszej ekipy: Kuzio x 3, po jednej Śmietana, Pielech, Ząbkiewicz i Sieradzki. Bramka dla rywala po prezencie bramkarza, i rzucie wolnym pośrednim z 7 metrów. Mimo bardzo mocnego piątkowego treningu i porannej pory rozgrywania meczu (9 rano), chłopaki zaprezentowali się na boisku bardzo dobrze, co jest dobrym prognostykiem przed zbliżającą się runda wiosenną.

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 2:1 PRZEŁOM BESKO
Bramki: Sieradzki, Pielech

Skład: Krzanowski – Suszko, Śmietana, Florek, Wójcik (46’ Kramarz) – Jaklik (46’ Tabisz), Hydzik (46’ Femin), Sieradzki, Ząbkiewicz (46’ Słysz), Adamiak (46’ Gierczak) – Kuzio (46’ Pielech)

Relacja trenera Roberta Ząbkiewicza:

Staraliśmy się od początku utrzymywać przy piłce i kreować sytuacje strzeleckie, których w tym meczu mieliśmy bardzo dużo – wymienić można choćby sytuacje Kuzia, Pielecha, Sieradzkiego, Słysza, strzał głową po rzucie rożnym Śmietany, czy też groźny strzał Ząbkiewicza z 18 metrów. Przeciwnik był nastawiony bardzo defensywnie, co zmieniło się po pierwszej strzelonej przez nas bramce, gdy gra zrobiła się bardziej otwarta. Po dokonaniu sześciu zmian w przerwie gra ‘siadła’ i druga część meczu była słabsza w naszym wykonaniu.