Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 2:1 KORONA RZESZÓW [25.05.2019]

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 2:1 KORONA RZESZÓW (1:0)
Bramki:
Sebastian Sobolak 11′, Arkadiusz Femin 85′

Skład: 1. Krzanowski – 13. Wójcik, 5. Adamiak, 22. Kokoć, 19. Lusiusz, 20. Jaklik, 11. Kacper Słysz (37. Szymon Słysz 46′), 16. Lorenc, 10. Sieradzki, 2. Ząbkiewicz (15. Kaczmarski 80′), 7. Sobolak (17. Femin 80′)

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz z najlepszą drużyną rundy wiosennej IV ligi. Na dwanaście spotkań, Korona aż jedenaście razy pokonywała swoich rywali. Dla przypomnienia, w meczu rundy jesiennej wygraliśmy w Rzeszowie 1-0.

Liczyliśmy, że po serii bardzo dobrych występów, dziś przyjdzie kolejny, mimo zmęczenia pucharowym półfinałowym meczem Pucharu Polski z dogrywką, który odbył się trzy dni temu.

Na boisku nie było widać trudów środowego spotkania, co świadczy o dobrym przygotowaniu do rundy wiosennej. Do przerwy po bramce Sobolaka w 12 minucie prowadzimy 1-0. Posiadamy sporą przewagę w tej części gry, stwarzając sobie kilka innych niezłych sytuacji bramkowych.

Druga odsłona miała podobny przebieg, z wieloma niezłymi akcjami z obu stron, oraz lekką przewagą naszej drużyny. W 85 minucie w końcu udaje się jak najbardziej zasłużenie podwyższyć wynik, a na listę strzelców wpisał się Arek Femin, który 5 minut wcześniej zameldował się na boisku tym razem jako rezerwowy.

W doliczonym czasie gry goście strzelają honorowego gola. Na więcej na szczęście dla nas zabrakło czasu, choć goście postawili wszystko na jedną kartę.

Pokonujemy zatem po całkiem niezłym meczu Koronę Rzeszów 2-1 .

Brawo drużyna.

Skrót video zrealizowany przez portal esanok.pl:

O zwycięskim, kolejnym bardzo dobrym meczu seniorów Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK w Regionalnej Telewizji Rzeszów (KLIK)

Zachęcamy sponsorów do wspierania sanockiego Klubu, szkolącego setki dzieci i młodzieży na najwyższym wojewódzkim poziomie i uczestnictwo 7 drużyn w rozgrywkach wojewódzkich. Dopełnieniem tego jest oczywiście zespół seniorów. Za tym wszystkim stoi ponad 5 tysięcy godzin zajęć i ok. 250 meczów ligowych w skali roku. Reklama przy nas zatacza coraz szersze kręgi i sięga tygodniowo do dziesiątek tysięcy osób.
Baner reklamowy na trzech stadionach, miejsce reklamowe na stronie, info w mediach, logo na biletach, plakatach, strojach meczowych i dresach, a nawet wejscie w nazwę którejkolwiek z drużyn, łącznie z najbardziej medialną drużyną seniorów. Zapraszamy.