Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 1:1 LEGION PILZNO [15.09]

15/09/2021 – powtórka z soboty.
Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 1:1 LEGION PILZNO (0:1)
Bramka: Krystian Kalemba 52
W sobotę nie strzelony karny w 86 minucie, dziś w doliczonym czasie gry. To cztery punkty mniej. Gdyby dodać zalegly mecz z Czarnymi Trześń i ewentualnie zdobyte trzy punkty, bylibyśmy w czubie tabeli. Fakty są niestety zupełnie inne.
Dzisiejszy mecz mógł potoczyć się zupełnie inaczej, nie wykorzystaliśmy bowiem znów całej masy sytuacji bramkowych. Okazje miał głównie Damian Niemczyk, jednak jego trzy strzały minimalnie mijajały światło bramki. Najbardziej żal sytuacji z 25 minuty, gdy próbował z okolicy 12-13 metrów, a przed nim był tylko golkiper gości. Zamiast prowadzenia, chwilę później przegrywaliśmy, gdyz dobrą kontrę strzałem głową zakończył napastnik Legionu. Tuż po przerwie, po strzale Niemczyka, Krystian Kalemba skutecznie dobija z 5 metrów do pustej bramki.
Później sytuacje mieli i jedni i drudzy, jednak dobrze bronili bramkarze. W końcu wraz z nadejściem półmroku, nadszedł doliczony czas gry, w którym sfaulowany w polu karnym został Kamil Adamiak. Do jedenastki podszedł nasz bramkarz Piotr Krzanowski… i trafił w poprzeczkę.
Żal okropny, ale taki czasem bywa futbol, okrutny i bolący….
Okazji do poprawy humorów na szczęście bez liku… Już w niedzielę mecz wyjazdowy w Ustrzykach, zaraz potem – w środę Puchar Polski z Wiki.
Skład: Krzanowski – Ząbkiewicz (46 Władyka – 77 Szomko), Rivera, Lorenc, Sz. Słysz (90 Słapinski) – Tabisz (ż. k.), Niemczyk (ż. k), Adamiak, Pielech, K. Słysz – Kalemba