Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 1:1 JKS JAROSŁAW [1.06.2019]

Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 1:1 JKS JAROSŁAW (0:0)
Bramka:
Mateusz Kuzio 80’

Skład: 1. Krzanowski – 19. Lusiusz (8. Pielech 46’), 22. Kokoć, 5. Adamiak, 15. Kaczmarski, 20. Jaklik (17. Femin 24’), 6. Niemczyk (13. Wójcik 58’), 16. Lorenc, 37. Słysz Szymon, 2. Ząbkiewicz (10. Sieradzki 58’), 7. Sobolak (9. Kuzio 46’)

Z przebiegu gry, remis jak najbardziej zasłużony, choć trzeba uczciwie przyznać, że obydwie drużyny bardzo chciały wygrać. Piłkarze z Jarosławia strzelili gola po dość niefortunnym wybiciu piłki przez jednego z defensorów. Przy stanie 0-1 dla JKS-u, goście mieli jeszcze dwie niezłe sytuacje do podwyższenia rezultatu. Z kolei po wyrównującej główce Mateusza Kuzio, to sanoczanie mogli pokusić się o zgarnięcie pełnej puli punktowej, jednak zabrakło odrobinę precyzji i szczęścia, szczególnie przy strzale Femina w słupek 88 minucie meczu.

W trakcie spotkania odwiedził nas przedstawiciel Polskiego Związku Piłki Nożnej – Pan Szymon Tomasik, który na 100-lecie istnienia PZPN-u odwiedza 100 stadionów, wręczając pamiątkowy proporczyk „100 meczów na 100-lecie PZPN”. Cieszymy się, że między innymi to nasz Klub, spośród tysięcy w Polsce dostąpił tego zaszczytu. Przedstawiciel piłkarskiej centrali poznał również nasz system szkolenia oraz drabinkę szkoleniową, a także odwiedził obiekty w Bykowcach, a to wszystko ocenił w samych superlatywach.

Kolejny mecz nasz seniorski zespół rozegra już w środę w Nisku z tamtejszym Sokołem. Będzie to ostatni wyjazd w tym sezonie. Później czeka nas tylko spotkanie wieńczące sezon z Igloopolem Dębica.

Skrót video zrealizowany przez portal esanok.pl:

UDOSTĘPNIJ