Finał Miejski SANOK – Deichmann Minimistrzostwa 2019 [harmonogram]

Już w najbliższą niedzielę, 9 czerwca 2019r., na obiektach Ekoball w Bykowcach odbędzie się Finał Miejski w Sanoku ogólnopolskiego turnieju Deichmann Minimistrzostwa.

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody – olbrzymie, piękne puchary, a przede wszystkim BILETY dające przepustkę na ogólnopolski FINAŁ FINAŁÓW, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 21-23 czerwca dla kat. U-9 oraz U-11, a także w Nowym Sączu w dniach 15-16 czerwca dla kat. U-13. W Wielkim Finale toczyć się będzie walka zwycięzców wszystkich miast eliminacyjnych z całej Polski, nie tylko o medale i prestiż, ale również o wyjazd na mecz Ligi Mistrzów do Monachium.

Do fazy play-off przystąpią wszystkie drużyny, które rozegrały co najmniej połowę zaplanowanych spotkań. W Sanoku jest to 100% zespołów zgłoszonych do rywalizacji. Faza zasadnicza miała na celu bowiem rozstawienie przed fazą pucharową.

W każdej z kategorii po rozegraniu około 20 kolejek, w gronie faworytów można wymienić kilka drużyn. Jednak zwycięstwo kogoś innego niż Hiszpania lub Paragwaj w kat. U-13, Wyspy Owcze lub Argentyna w kat. U-11, czy też Włochy lub Grecja w kat. U-9 uznawane będą za niemałą sensację. Kategoria bambini rozgrywa swoje mecze „na luzie”, bez presji wyniku i klasyfikacji, toteż każdy z zespołów otrzyma jednakowe nagrody.

Informacja dla rodziców oraz kibiców. Jako, że zbyt często dochodzi do wywierania presji na młodych sędziach, i są to najważniejsze turniejowe mecze, gdzie dopiero teraz wynik ma znaczenie a przegrany odpada z rywalizacji, kibicujemy tylko i wyłącznie z trybun bez możliwości wejścia na murawę boiska. Na nią można będzie wejść jedynie podczas dekoracji, by każdy mógł zrobić sobie (dziecku) pamiątkową fotografię.

Poniżej harmonogram gier. Plan spotkań już wprowadzony został do systemu oraz na stronie www.kochamsport.pl / Sanok.

W zał. również kilka fotek z gier eliminacyjnych w Sanoku.

UDOSTĘPNIJ