sparing #2 – Ekoball Stal Sanok 3:1 Rzemieślnik Pilzno [14.04.2018]

Ekoball Stal Sanok 3:1 Rzemieślnik Pilzno
Bramki:
Pielech 20′, Domaradzki 50′, Sobolak 62′
Skład:
Krzanowski, Kokoć, Śmietana, Gąsior, Suszko, Tabisz, Jaklik, Niemczyk, Kaczmarski, Posadzki, Pielech oraz Adamiak, Lorenc, Ząbkiewicz, Domaradzki, Sobolak

20 min. Prowadzimy 1-0 po przepięknym golu (bomba w okienko) Dominika Pielecha.

45 min. 1-1 Wyrównanie po błędzie Krzanowskiego i samobójczym trafieniu jednego z obrońców.

W 50 minucie Rafał Domaradzki strzałem z dystansu trafia na 2-1.

62 min. Sebastian Sobolak wykańcza doskonałe zagranie Damiana Niemczyka. 3-1

Kilka świetnych akcji z naszej strony oraz 4 znakomite interwencje Krzana.

Dobry, szybki mecz, dobry sparing. Wygrana 3-1.

Zdaniem trenera Mateusza Ostrowskiego:
W spotkaniu tym widać było, że mierzą się ze sobą drużyny, które są w innym momencie przygotowań do sezonu. Początek pierwszej połowy należał do nas, co poskutkowało wyjściem na prowadzenie. Z czasem bardziej wypoczęci przyjezdni zaczęli dochodzić do głosu, a ich starania zostały wynagrodzone w końcówce pierwszej połowy i do przerwy mieliśmy remis. Druga odsłona miała zgoła odmienny scenariusz. Rzemieślnik atakował i lepiej poruszał się po boisku. Z biegiem czasu przejmowaliśmy inicjatywę i byliśmy konkretniejsi w swoich poczynaniach. Dwa gole „zamknęły” spotkanie. Obydwa zespoły miały jeszcze szansę na zmianę wyniku, jednak bramkarze byli na posterunku i rezultat nie uległ zmianie. Zespół mocno pracował w ostatnich dniach i było to widoczne w dzisiejszym meczu. Zawodnicy dostali dwa dni na wypoczynek i we wtorek wracamy do zajęć, a już w środę rozegramy kolejny sparing z solidną drużyną z Wólki Pełkińskiej.