Ekoball Sanok 7:1 AP Sanok [trampkarze młodsi]

Podkarpacka Liga Trampkarzy Młodszych – kolejne wysokie zwycięstwo Ekoballu. Lider jest tylko jeden!

EKOBALL SANOK 7:1 AP SANOK (4:0)

Bramki: Słapiński 10’ 15’, Szomko 29’ 31’, Gawlewicz Mateusz 53’, Cyprych D. 64’, Gacek 65’

Skład: Szylak, Gawlewicz, Futyma, Struzik, Karczyński, Cyprych D., Słapiński, Żuchowski, Szomko, Gacek, Dybuś. Zmiany: Pietrzkiewicz, Cyprych A, Michalski, Sieradzki, Zagórda, Gawlewicz, Zarzyka

Relacja trenera Damiana Popowicza: Przez początkowe minuty meczu utrzymujemy się długo przy piłce, wymieniając dużo podań na swojej połowie. Po dwóch bramkach Michała Słapińskiego (przy pierwszej wykazał najwięcej sprytu w polu karnym, natomiast druga to perfekcyjne kierunkowe przyjęcie piłki, po którym oddał mocny strzał pod poprzeczkę), nasza drużyna zaczyna grać szybko, pewnie siebie i tak, że ręce same składają się do oklasków. Efektem tego były jeszcze dwa trafienia Kuby Szomko przed przerwą (strzał z 20 metrów w okienko oraz w sytuacji sam na sam – po minięciu bramkarza do pustej bramki). Druga część gry niewiele ulega zmianie – kontynuujemy dobrą grę, za rozgrywanie piłki większą odpowiedzialność biorą środkowi obrońcy, bokami raz po raz groźnie atakują nasi skrzydłowi, a w środku pola nie pozostawiamy wątpliwości, kto ma w tym meczu przewagę. Kolejne bramki padają po mierzonym, płaskim strzale Mateusza Gawlewicza, ostrej wrzutce Dominika Cyprycha, a także dynamicznym wejściu Macieja Zagórdy w pole karne, które zakończył technicznym uderzeniem. Wynik mógł być wyższy, ale kilkukrotnie „cudu” w bramce dokonywał bramkarz AP Sanok. Szczególnie brawa dla bramkarza gości należą się za interwencje po strzałach Cyprycha i Żuchowskiego.
Na półmetku rundy jesiennej jesteśmy zdecydowanym liderem (7 meczów, 7 zwycięstw, stosunek bramek: 48-4). Czekamy na rewanże, liczymy na komplet punktów do końca rundy, i przypieczętowanie awansu do wyższej grupy musi stać się faktem.

Brawo tak trzymać!!!

Kolejny mecz trampkarze młodsi rozegrają w najbliższą sobotę. Będzie to spotkanie wyjazdowe w Pilznie z tamtejszym Rzemieślnikiem.

Aktualna tabela:

Fotki z rozegranego meczu EKOBALL – AP w załączeniu.

Drużyna trampkarzy starszych Ekoballu Sanok (rocznik 2003) w tym tygodniu pauzowała. Następny z kolei wyjazdowy mecz z Gryfem Mielec podopiecznych trenera Dawida Romerowicza przesunięty został na dzień 30 września.