Ekoball Sanok 2:1 AP Sanok [młodzicy młodsi]

EKOBALL SANOK 2:1 AP SANOK (0:0)
Bramki: Kowalik 51’, Czuryło 58’

Skład: Haduch, Czuryło, Zięba, Białorudzki, Król, Kowalik, Jajko, Bobowski, Nowak; Miklicz, Kasperek, Lemko, Serednicki, Andrzejewski

Relacja trenera Adama Florka: Derbowy mecz pomiędzy drużynami „zza miedzy” oceniam bardzo dobrze. W innym ustawieniu taktycznym drużyna dobrze znalazła się na boisku. Mecz wyróżniał się walką o każdy metr boiska. Nikomu nie można odmówić ambicji i woli zwycięstwa. Bramkę straciliśmy po indywidualnym błędzie, gdzie jeden z naszych stoperów zaspał i nie zaasekurował kolegi. Na szczęście po składnej akcji linii pomocy i ataku, Mikołaj Kowalik strzela bardzo ładną bramkę kontaktową. Zwycięskiego gola zalicza pięknym strzałem pod porzeczkę z rzutu wolnego z okolicy 25 metrów – Olek Czuryło, który jednocześnie rewanżuje się za błąd z początku pierwszej połowy. Każdy w tym meczu dał z siebie wszystko. Każdy podszedł do swoich zadań sumiennie, za co chcę bardzo podziękować z tego miejsca. Drużyna to mechanizm z trybami, a dziś każdy tryb zadziałał jak powinien. – a jak każdym meczu – grali wszyscy!
________________________

Bardzo cieszą postępy wszystkich grup Ekoballu. Z każdym meczem widać większe umiejętności piłkarskie, do czego z pewnością doprowadza systematyka i uczciwa praca na treningach. Dochodzi też równolegle coraz większa pewność w poczynaniach boiskowych. A to wszystko przekłada się na atmosferę w drużynie, wiarę w siebie i rzeczy, które się robi, które się kocha… Tak trzymać!

UWAGA – na prośbę Karpat Krosno, dwumecz młodzików (starszych oraz młodszych) przełożony zostaje z najbliższej soboty na wtorek – 26 września. Mecze rozegrane zostaną na obiektach Ekoball, odpowiednio o godz. 14:30 (młodzicy starsi) oraz o 16:00 (młodzicy młodsi).
__________________________

W załączeniu fotki z rozegranych spotkań drużyn młodzików EKOBALL – AP (obiekty Ekoballu w Bykowcach)