Ekoball Sanok 2:0 Sokół Nisko [juniorzy młodsi]

Ekoball Sanok 2:0 Sokół Nisko (1:0)

Bramki: Milczanowski 16′, Płaziak 82′

Skład: Jagniszczak, Solon, Gadomski (30′ Piotrowski), Władyka, Płaziak, Milczanowski, Pielech, Latusek, Szul, Szmyd (55′ Janusz), Kalemba

Relacja trenera Sebastiana Jajko:

Pomimo zwycięstwa trener i zawodnicy juniorów młodszych mogą być zadowoleni jedynie z
pierwszej połowy meczu, w której sporo było z ich strony kombinacyjnej gry oraz kilka ciekawych akcji, które powinny zakończyć się bramką. Najlepszej nie wykorzystał Oskar Szmyd, który nie trafił w bramkę z 10 metrów, mając przed sobą tylko bramkarza. Oprócz tego kilka razy dokładnymi podaniami obsłużony został Filip Pielech, niestety zawsze znajdował się na minimalnej pozycji spalonej. Ozdobą tej połowy był gol, zdobyty z 25 metrów przez Adriana Milczanowskiego, piłka odbiła się od wewnętrznej części poprzeczki i wpadła do siatki. W 30 minucie nastąpiła zmiana taktyczna – za Łukasza Gadomskiego, który musiał wspomóc juniorów starszych (zrobił to znakomicie, gdyż przez 60 minut jego występu nie stracili bramki) wszedł Łukasz Piotrowski, zaliczając debiut w juniorach młodszych. Druga połowa to dalsza przewaga naszej drużyny, niestety sporo było w
poczynaniach zawodników nerwowości i niewiele składnych akcji. W międzyczasie goście z Niska przeprowadzali bardzo groźne kontry, z których przynajmniej dwie powinny zakończyć się bramkami, na szczęście znakomicie i efektownie interweniował Mateusz Jagniszczak. Nastroje uspokoił dopiero Tomek Płaziak, wykańczając pewnym strzałem ładną, zespołową akcje. Chwilę później sędzia zakończył spotkanie.

Aktualna tabela (po uwzględnieniu walkowera Nisko 3-0 Ekoball vo., na boisku 0-5):