EKOBALL SANOK 2:0 KARPATY KROSNO [młodzicy młodsi]

27.09.2017 – Podkarpacka Liga Młodzików Młodszych

EKOBALL SANOK 2:0 KARPATY KROSNO (2:0)
Bramki: Aleksander Czuryło 12′, Szymon Nowak 24′

Skład: Haduch, Czuryło, Białorudzki, Nowak, Zięba, Kowalik, Król, Jajko, Bobowski; Lemko, Serednicki, Miklicz, Kasperek, Jasiński

Kolejne znakomite spotkanie młodych piłkarzy Ekoballu z rocznika 2006. Po zwycięstwie nad AP Sanok, pokonujemy tym razem drużynę Karpat Krosno w stosunku 2-0. Cały mecz dominujemy nad rywalem, a ręce po składnych akcjach same składają się do oklasków.
Strzelamy dwie piękne bramki z dystansu – najpierw Olek Czuryło po kapitalnie wykonanym rzucie wolnym trafia w prawe okienko bramki rywali. Kilka chwil później – Szymek Nowak trafia w lewe okienko soczystym uderzeniem z okolicy linii pola karnego, po którym omal nie rozerwało siatki.
Dobre zawody rozegrała linia defensywna, z wspomnianymi strzelcami bramek na czele. Równie dobrze zaprezentowali się pozostali piłkarze (i piłkarki) – z Alą Lemko, Krystianem Jajko, oraz jak zwykle harującymi wzdłuż i wszerz boiska – Mikołajem Kowalikiem i Filipem Ziębą oraz Dawidem Bobowskim. W bramce pewne zawody rozgrywa Hubert Haduch.

Relacja trenera Adama Florka:

Rewanżowy mecz z Karpatami mogę uznać za bardziej udany, niż poprzedni. Już w pierwszej akcji mieliśmy szansę na bramkę. Cieszy mnie coraz lepsza gra defensywy. Pomimo gry na sztucznej murawie i mocnego wiatru udało się stworzyć kilka „koronkowych” akcji. Oczywiście bez błędów się nie obyło, jednak dzięki temu wiemy nad czym pracować na kolejnych treningach. Po raz kolejny dobre zawody rozegrali: Ala Lemko – na prawej pomocy, Kamil Kasperek, Konrad Jasiński i Karol Buczek – na ataku, a Kacper Miklicz wraz w Wiktorem Serednickim pomogli drużynie w środku pola. Gratulacje dla całej drużyny!