EKOBALL SANOK 1:5 BENIAMINEK KROSNO [młodzicy starsi]

Młodzicy starsi:
EKOBALL SANOK 1:5 BENIAMINEK KROSNO (1:2)
Bramka: Brajan Milczanowski 15′

Skład: Mielnik, Zarzyka, Hott, Nowosielski, Pelc, Wojdyła, Gacek, Milczanowski, Szpojnarowicz. Zmiany: Buczek, Fic, Jankowski, Solon

Wynik w żaden sposób nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Trzy głupio stracone bramki mają wpływ na wysoki rezultat meczu. Wiele niewykorzystanych stuprocentowych szans z naszej strony to druga przyczyna wysokiej porażki.

Ciężki cios już na początku meczu. W 10. sekundzie spotkania Beniaminek strzela po zbyt zbyt słabym podaniu naszego gracza, napastnik wychodzi sam na sam i mamy 0:1. Szybko otrząsnęliśmy się, doprowadzając do wyrównania. Świetne prostopadłe zagranie Fabiana Gacka na bramkę zamienia Brajan Milczanowski. Pierwsze 15-20 minut wskazywało wyrównany mecz – i jedni, i drudzy mieli swoje sytuacje. U nas najgroźniej było po strzale Szpojnarowicza, lecz piłka odbiła spojenie bramki. Dobrze grali pomocnicy, którzy raz po raz starali się uruchamiać nasze skrzydła. Druga połowa miała podobny obraz – fragmenty fajnej, przemyślanej gry, ale zawsze na drodze do zmiany wyniku stał brak dokładności w ostatnim podaniu lub strzale na bramkę. Wprowadzone zmiany w ostatnich dziesięciu minutach nie przyniosły spodziewanego rezultatu, a przyczyniły się do straty dwóch goli. Spóźniona reakcja i brak asekuracji w tyłach pozwoliły przeciwnikowi na swobodne rozklepanie i strzał z kilku metrów do bramki. Goście zdołali jeszcze strzelić z rzutu rożnego oraz wyprowadzając szybką i zabójczą kontrę.