Ekoball Sanok 1:0 AP Sanok [młodzicy starsi]

EKOBALL SANOK 1:0 AP SANOK (0:0)
Bramka: Milczanowski 60’

Skład: Mielnik – Hott, Nowosielski, Gawlewicz – Pelc, Wojdyła, Joniak, Szpojnarowicz – Milczanowski. Zmiany: Fic, Kuczma, Rajchel, Buczek.

Relacja trenera Jakuba Jaklika: W sobotę byliśmy świadkami bardzo żywego meczu, w którym każda z drużyn stworzyła dogodne sytuacje do strzelenia bramki. U nas stało się już tradycją, że nie wykańczamy stuprocentowych sytuacji, co po raz kolejny mogło się zemścić – goście po jednej z kontr obili słupek bramki. Na nasze szczęście to jednak Ekoball zadaje decydujący cios i strzelamy bramkę w ostatniej minucie meczu – po rzucie rożnym i agresywnym wyjściu do główki Brajana Milczanowskiego. Brawo! Bardzo dziękuję chłopakom za walkę do ostatnich sekund!

Bardzo cieszą postępy wszystkich grup Ekoballu. Z każdym meczem widać większe umiejętności piłkarskie, do czego z pewnością doprowadza systematyka i uczciwa praca na treningach. Dochodzi też równolegle coraz większa pewność w poczynaniach boiskowych. A to wszystko przekłada się na atmosferę w drużynie, wiarę w siebie i rzeczy, które się robi, które się kocha… Tak trzymać!

UWAGA – na prośbę Karpat Krosno, dwumecz młodzików (starszych oraz młodszych) przełożony zostaje z najbliższej soboty na wtorek – 26 września. Mecze rozegrane zostaną na obiektach Ekoball, odpowiednio o godz. 14:30 (młodzicy starsi) oraz o 16:00 (młodzicy młodsi).
__________________________

W załączeniu fotki z rozegranych spotkań drużyn młodzików EKOBALL – AP (obiekty Ekoballu w Bykowcach)