Dziesiąty mecz, dziesiąte zwycięstwo młodzików starszych.

  Awans i pierwsze miejsce na trzy kolejki przed końcem zapewnione. Gratulujemy.

  Trener Adam Florek:

  Bardzo ciekawym spotkaniem przypieczętowaliśmy awans. Mecz obfitował w walkę biegową, siłową i składne akcje ofensywne. Obie ekipy chciały wygrać to spotkanie aczkolwiek to my wychodzimy bardziej zdecydowani i już na początku kreujemy 2 bramkowe sytuacje. W jednej z nich bramkarz wybronił 1na1 z Patrykiem Radwańskim. Potem ten sam zawodnik był faulowany ale utrzymał się na nogach i biegł znowu sam na sam z bramkarzem lecz sędzia o dziwo zagwizdał faul zamiast puścić akcje na naszą korzyść. Do przerwy z 4 sytuacji wykorzystujemy jedną i z taką zaliczką bramkową kończymy pierwsza połowę. Strzelcem okazuje się Patryk „Żyła” Radwański.
  Druga odsłona jest bardzo podobna do pierwszej. Dużo sytuacji bramkowych lecz to gospodarze strzelają nam bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego gdyż wiatr wiał na tyle mocno że piłka powędrowała w długi róg Alexa Stroki.
  Chłopaki zostali podrażnieni tą sytuacją i mocno zaatakowali przeciwnika. Patryk Radwański jedną z takich sytuacji wykańcza strzałem i zdobywa drugiego gola w tym meczu.
  Gratuluję CAŁEJ EKIPIE 2008 za awans przed zakończeniem ligi. Tutaj liczy się każdy i chłopaki zdają sobie sprawę, że trzeba tworzyć kolektyw i być ze sobą na dobre i złe.

  Skład:
  Romaniak Paweł
  Stroka Alex
  Sztorc Miłosz
  Bil Franciszek
  Matuszewski Adam
  Proćko Michał
  Mielecki Jakub
  Jakiela Dominik
  Janusz Ksawery
  Mleczko Michał
  Radwański Patryk
  Zioło Bartosz
  Rajtar Antoni
  Cyran Tomasz
  Tymoczko Miłosz
  Bańczak Jakub

   

  UDOSTĘPNIJ