Drugie miejsce trampkarzy młodszych (rocznik 2007) na turnieju w Przemyślu [27.02]

Trener Tomasz Mateja:
Bardzo dobra gra w turnieju „Przemyskie derby”, który kończymy na drugim miejscu. Moi chłopcy czują ogromny niedosyt, gdyż prezentowali się naprawdę fantastycznie, a w wielkim finale tracimy bramkę na 6 sekund przed końcowym gwizdkiem arbitra. W serii rzutów karnych lepsi okazali się rywale z Jarosławia.
W czasie sześciu spotkań grupowych nie doznaliśmy żadnej porażki, a do tego przez cały czas graliśmy kombinacyjnie z wykorzystaniem bramkarza. Gra na jeden kontakt wychodziła nam rewelacyjnie, a szczególnie właśnie na tym elemencie bardzo nam zależało, i na nim w głównej mierze mieliśmy się skupić.
Jak zwykle bardzo dobre zawody zaliczył Kondzio którego forma systematycznie idzie w górę, bardzo dobra gra Matiego, który świetnie wyprowadzał piłki a kluczowymi podaniami otwierał w swoim stylu drogę do bramki kolegom z zespołu. Cieszy fakt, że Masełko gra coraz pewniej z meczu na mecz oraz postawa Suareza, Jaśka, Borysa oraz Ali, u których widać w grze odpowiedzialność i coraz mniejszą obawę przed popełnieniem błędów. Damian z Kacprem na swoim bardzo dobrym poziomie i pewnie w bramce.
Podziękowania dla organizatorów za bardzo fajną imprezę oraz gratulację dla drużyny SMS Jarosław za zwycięstwo.
Wyniki meczów:
Ekoball Sanok 1-0 Orlik Przemyśl (Król)
Ekoball Sanok 3-1 Polonia Przemyśl (Król, Czerwiwiec, Masłowski)
Ekoball Sanok 2-0 Czuwaj Przemyśl )Mateja, Król=
Ekoball Sanok 6-0 Duma Przemyśla (Król 2, Czerwiwiec 2, Andrzejewski, Sołtysik)
Ekoball Sanok 0-0 Stal Gorzyce
Ekoball Sanok 2-1 SMS Jarosław (Sołtysik 2)
Mecz Finałowy
Ekoball Sanok 1-1 SMS Jarosław (Mateja)
Skład:
Pelczarski Damian, Pielech Kacper, Andrzejewski Borys, Czerwiwiec Jan, Lemko Alicja, Masłowski Karol, Sołtysik Miłosz, Mateja Mateusz, Król Konrad
UDOSTĘPNIJ