Deichmann Minimistrzostwa A.D. 2018 – zapisy do turnieju „sanockiego” w trakcie

Zapraszamy do lektury w „Przeglądu Sportowego”, w którym napisano kilka słów o tym wspaniałym ogólnopolskim turnieju.

Przypominamy, że aby zapisać drużynę do turnieju i wybrać reprezentację, którą dzieci będą reprezentować, nie musimy czekać na zebranie kompletu dokumentów. Z tym możemy poczekać do końca marca. Jednak im szybciej zgłosimy drużynę, tym szybciej stroje dotrą do Sanoka.

Zachęcamy do tego, by nie zwlekać na ostatnią chwilę z zapisami.

Szczegóły dotyczące turnieju, wraz z niezbędnymi dokumenty do pobrania na stronie www.kochamsport.pl oraz na stronie www.ekoball.pl (w zakładce „Komunikaty”).

Kategorie wiekowe w roku 2018:

* kat. „bambini” (roczniki 2011 i młodsi)
* kat. U-9 (roczniki 2009-2010)
* kat. U-11 (roczniki 2007-2008)
* kat. U-13 (roczniki 2005-2006)

Gramy w weekendy kwietniowe, majowe oraz czerwcowe. Każdy zespół rozegra od 12 do 25 spotkań. Przewidujemy podział w każdej kategorii na grupy siłowe, po to, by uniknąć dwucyfrowych wyników, i by każda drużyna czerpała dużą radość z gry, nie deprymując się wysokimi porażkami z rocznikowo starszymi chłopakami.

Kilka słów o turnieju (dla nowicjuszy):

1. Drużyny liczą do 10 osób, oraz w kat. „bambini” do 15 dzieci.

2. Każde dziecko otrzymuje strój w barwach wybranej reprezentacji.

3. Wpisowe – 140 zł/osoba

4. Każde dziecko otrzymuje bon, który uprawnia do jednorazowego 20% rabatu. Zatem przy zakupach obuwia np. dla całej rodziny, dziecko uczestniczy w turnieju praktycznie za darmo.

5. Dopasowujemy grafik meczów do życzeń trenerów. Jeśli wypada np. komunia, wycieczka lub jakaś inna przeszkoda, tydzień wcześniej lub tydzień później drużyna rozegra więcej meczów.

6. Gramy co tydzień, od 7-8 kwietnia do 9-10 czerwca przez co najmniej siedem weekendów. Planujemy również dwie kolejki w weekend majowy.

7. Faza play off odbędzie się w ostatni weekend gier w Sanoku, tj. 2-3 lub 9-10 czerwca. Do play-offów awansują wszystkie drużyny – pod warunkiem rozegrania co najmniej połowy meczów zaplanowanych w fazie zasadniczej, a faza ta i rozegrane w niej mecze służą jedynie do rozstawienia zespołów przed decydującymi grami.

8. Zwycięzcy w kategoriach U-9, U-11 oraz U-13 wyjadą na 3-dniowy Finał Finałów do Wałbrzycha, gdzie zmierzą się ze zwycięzcami wszystkich miast Polski, w których rozgrywany jest turniej Deichmann.

9. Najlepsze zespoły wyjadą na mecz Ligi Mistrzów.

10. Dwie losowo wybrane drużyny wyjadą do Dortmundu na mecz Borussi.
_______________________________

Zapisy: Bogusław Rajtar (509-226-573) – koordynator Minimistrzostw w Sanoku.

W ubiegłym roku w Sanoku wzięło udział 50 drużyn (500 dzieci), a w Polsce prawie 2500 drużyn (25 tysięcy dzieci!). Na boiskach Ekoballu w Bykowcach oraz na sanockich orlikach rozegraliśmy około tysiąc spotkań!

Serdecznie zapraszamy do zapisów. Cudowne emocje oraz niezapomniana zabawa dla dzieci gwarantowana!


Przy okazji przypominamy o możliwości wsparcia Klubu poprzez przekazanie 1% podatku:

UDOSTĘPNIJ