Charytatywny turniej piłkarski nie takich jeszcze starych OLD-boys +35

Skład Ekoballu: Sebastian Jajko, Bogusław Rajtar, Maciej Błażowski, Robert Ząbkiewicz, Tomasz Mateja, Daniel Biłas, Piotr Sobolak, Krzysztof Zmarz, Piotr Tarapacki, Sławomir Miklicz.

Charytatywny turniej halowy „dla Gabrysi”. Dziękujemy za zaproszenie, fajnie było pomóc i wesprzeć ten szczytny cel…
    Sportowo, choć wynik nie najważniejszy w takich turniejach, dochodzimy do półfinału, po następujących wynikach w grupie:

EKOBALL 2-3 Kings
    EKOBALL 3-0 ZS nr 3
    EKOBALL 10-1 Fundacja Czas Nadziei

W półfinale ulegamy późniejszym zwycięzcom – ekipie Multi Okna 3-5, choć do przerwy prowadzimy 3-0… Brak szczęścia, sił i doświadczenia turniejowego wzięły górę nad naszą ambicją.

W meczu o 3 miejsce przegrywamy z Harnasiami 1-2, tracąc bramkę na minutę przed końcem.