BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE 0:3 Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK – 2. runda Pucharu Polski [19.09.2018]

Awans do 3. rundy PP zgodny z planem.

BIESZCZADY USTRZYKI DOLNE 0:3 Geo-Eko Wiki EKOBALL STAL SANOK (0:2)
Bramki: Rafał Domaradzki 40′, Damian Niemczyk 42′, Sebastian Sobolak 87′

Skład: Krzanowski – Wójcik (46′ Słysz), Kokoć (46′ Adamiak), Gąsior, Kaczmarski, Niemczyk, Jaklik (60′ Tabisz), Lorenc (46′ Femin), Ząbkiewicz, Domaradzki (60′ Pielech), Sieradzki (46′ Sobolak)

Relacja trenera Mateusza Ostrowskiego:
Kontrolowaliśmy spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty, co było naszym założeniem. Swoje szanse dostali zawodnicy, którzy mają mniej minut rozegranych w meczach ligowych. Uzyskaliśmy prowadzenie w pierwszej połowie po pięknych strzałach Rafała Domaradzkiego i Damiana Niemczyka. W drugiej odsłonie obraz na boisku nie zmienił się, a przysłowiową „kropkę nad i” postawił po zespołowej akcji Sebastian Sobolak. Przygotowujemy się do najważniejszego sportowego akcentu tego tygodnia, którym jest mecz ligowy w Przeworsku.

UWAGA – zmiana terminu meczu z Leskiem – z 26.09.2018 na 3.10.2018 (środa). Godzina do ustalenia…