Bez remisu – 4 zwycięstw i 4 porażki. Zaległa informacja z weekendu – komplet ligowych wyników drużyn naszego Klubu

Seniorzy: Geo-Eko EKOBALL STAL SANOK 1-3 STAL II MIELEC (0-1)
Bramka: Gabriel Lusiusz

Porażka z drużyną rezerw I-ligowej Stali Mielec trzeba uczciwie przyznać, jak najbardziej zasłużona. Był to chyba najlepszy jak dotąd przeciwnik, z którym przyszło nam się zmierzyć w bieżącym sezonie. Rywal dominował na boisku od pierwszej do ostatniej minuty meczu. Takie mecze jednak również bywają. Bardziej od porażki boli fakt, że dwóch kolejnych kluczowych (po Jakliku i Krzanowskim) graczy wypada na mecz z Polonią Przemyśl. Mowa tutaj o Łukaszu Tabiszu, który otrzymał czwarty żółty kartonik oraz Piotrze Lorencu (czerwona kartka).
Przy stanie 0-3 swoją debiutancka bramkę ligową zdobywa na osłodę Gabriel Lusiusz.
_____________________________

Junior starszy: ORŁY RZESZÓW 1-3 EKOBALL SANOK (0:2)
Bramki: Filip Pielech, Krystian Piegdoń, Błażowski

Skład:Przyboś, Błażowski, Borowski, Piotrowski, Marciniak, Wójcik, Pielech, Piegdoń, Janusz (75 Mermer), Sluszkiewicz (70 Solon), Łuczycki

Pomeczowa opinia trenera Damiana Popowicza (zastępstwo z S. Jajko) – Bardzo dobry mecz rozegrali juniorzy starsi którzy pewnie wygrali wyjazdowe spotkanie w Rzeszowie. Byliśmy tego dnia zdecydowanie groźniejsi w ofensywnie co przełożyło się na końcowy wynik. Ponadto chłopcy zrealizowali zadania, które zostały przed nimi postawione a to pozwoliło na spokojne utrzymanie wyniku. Strzelcami bramek w tym spotkaniu byli Pielech (w zamieszaniu podbramkowym), Błażowski (mocne dośrodkowanie, nieporozumienie obrońców z bramkarzem), Piegdoń (strzał z dystansu).
Gdyby nasi chłopcy mieli lepiej ustawione celowniki wynik powinien być zdecydowanie wyższy a sam Wiktor Łuczycki mógł zdobyć kilka bramek. Na szczególne wyróżnienie w tym meczu zasłużyli Miłosz Wójcik który przez 90 minut był nie do zatrzymania na prawej stronie boiska oraz „harujący” w środku pola Krystian Piegdoń.

Junior młodszy: EKOBALL SANOK 6-3 CZARNI JASŁO (2-3)
Bramki: Maciej Zagórda – 2, Mateusz Błażowski – 2, Jakub Szomko, Adrian Cyprych – po 1

Skład: Uluszczak – Struzik, Zych, Tutak, Mateusz Gawlewicz – Makarski, Słapiński, Szomko, Cyprych – Błażowski, Zagórda

Mecz początkowo bardzo dziwny, bowiem goście w pierwszych trzech minutach meczu prowadzili już – UWAGA – 0-2 !!! Później zdecydowana przewaga i dwie bramki w odstępie kilku minut Macieja Zagórdy doprowadziły do wyrównania. Nasz napastnik mógł skompletować klasycznego hattricka w odstępie kwadransa, jednak zmarnował wyborną sytuacją. Goście chwilę potem wykorzystali błąd ustawienia naszego golkipera, i po lobie z 30 metrów znów wyszli na prowadzenie. Po przerwie strzelali już tylko nasi chłopcy, a miażdżącą przewagę udokumentowali czterema trafieniami. Na listę strzelców wpisał się Kuba Szomko z Adrianem Cyprychem, oraz w końcówce meczu dwukrotnie Błażowski. Po 9 kolejkach, juniorzy młodsi Ekoballu z 23 zdobytymi punktami zdecydowanie przewodzą w tabeli z przewagą odpowiednio 5 i 6 punktów nad Stalą Rzeszów i Resovią.
______________________________

Trampkarz starszy: JKS JAROSŁAW 1-2 EKOBALL SANOK (0-1)
Bramki: Brajan Milczanowski
Skład:

Po nieprzyjemnych przygodach z transportem na mecz (przewoźnik podstawił 13-osobowego busa… bez dalszego komentarza), chłopcy udają się na mecz z jednym zmiennikiem. Przez fakt, że nie było możliwości czasowych ze znalezieniem innego transportu, trener musiał podjąć brutalną decyzję o tym, kto zostanie w domu… Ze swej strony również w tym miejscu przepraszamy piłkarzy, których ta sytuacja dotknęła! Na mecz jednak jedziemy, by się nie spóźnić i nie przegrać walkowerem…
Po dwóch bramkach naszego „bombardiera” – Brajana, który praktycznie w każdym meczu zalicza skuteczne trafienia prowadzimy 2-0. Rozmiary porażki gospodarze zmniejszają po wątpliwym rzucie karnym. Gratulujemy zwycięstwa. Trampkarze starsi po 9 seriach gier mają 3 zwycięstwa, 3 remisy oraz 3 porażki. W piątek kolejny mecz z Jarosławiem, z tym że tym razem z SMS.

Trampkarz młodszy: SIARKA TARNOBRZEG 2-0 EKOBALL SANOK (0:0)

Wyrównany mecz w trudnych warunkach przy padającym deszczu w Tarnobrzegu. Mimo przewagi Ekoballu w pierwszej części gry, nie wykorzystujemy dwóch doskonałych sytuacji. W drugiej odsłonie tracimy dwa gole, obydwa po trafieniach z rzutów wolnych, co pozwala cieszyć się ze zwycięstwa gospodarzom.

Młodzik starszy: EKOBALL SANOK 2-3 RESOVIA RZESZÓW (1-2)
Bramki: Mateusz Mateja, Konrad Król
Skład:

Znakomite widowisko stworzyli piłkarze dwóch świetnych drużyn. Remis byłby sprawiedliwy, jednak dwie bramki zdobyte praktycznie z końcowym gwizdkiem arbitra, najpierw w pierwszej, później w drugiej połowie meczu zadecydowały o zwycięstwie gości.
Relacja trenera Tomasza Matei:

Młodzik młodszy: EKOBALL SANOK 0-1 AP JASŁO (0-1)

Skład: Romaniak (Nanio) – Rajtar, Bańczak, Sztorc, Zioło, Tymoczko, Jakieła, Cyran, Radwański, Mielecki, Wanielista, Janusz,

Pechowa porażka z drużyną z Jasła, po bramce straconej już w pierwszej minucie meczu, tradycyjnie po rzucie rożnym. W ten sposób drużyna młodzików młodszych traci chyba 80% bramek. Cały mecz toczony w zimnie i deszczu stał na bardzo dobrym poziomie. Debiut w bramce w lidze podkarpackiej zaliczył Paweł Nanio, który bronił całą drugą połowę i znakomicie się w niej spisywał… Czekamy na kolejne dobre debiuty chłopców występujących w lidze okręgowej.

Młodzicy II: PAKOSZÓWKA 1-7 EKOBALL II SANOK
Bramki:
Skład:

Zdecydowane zwycięstwo w lidze okręgowej drugiej drużyny. Chłopcy ćwiczyli grę na jeden kontakt, a zgodnie z zaleceniami trenera strzelać na bramkę mogli dopiero po wymianie odpowiedniej ilości podań.

W zał. sobotnie fotki ze spotkań młodzieży.