9.04.2017r. – Podkarpacka Liga Młodzików

Podkarpacka Liga Młodzików Starszych:

KS Ekoball Sanok 1-0 Bieszczady Ustrzyki Dolne (0-0)

Bramka: Gacek 43

Skład; Sołtysik (Szylak) – Gawlewicz Mateusz, Zarzyka, Struzik, Michalski, Szomko, Żuchowski, Adamski, Gacek -Zych, Cyprych Adrian, Gawlewicz Mikołaj, Biega, Błażowski, Sieradzki, Cyprych Dominik, IzdebskiTrener Damian Popowicz: W mojej opinii należy uznać ten mecz za bardzo dobry, chłopcy starali się realizować nakreślone w szatni zadania. Zabrakło jedynie zimnej krwi pod bramką, kilka niewykorzystanych okazji bramkowych i często brak ostatniego podania po znakomitych, składnych akcjach. Właśnie to było przyczyną, że nie wygraliśmy tego meczu większą różnicą goli.

Bramkę strzelamy po ładnej akcji lewą stroną – dograniu piłki w okolice pola karnego do Kuby Szomko, który obsługuje świetnym podaniem Fabiana Gacka, wychodzącego na czystą pozycję. Ten ostatni pewnym strzałem zdobywa upragnionego gola.

Nie przyznajemy po tym spotkaniu indywidualnych laurek, ponieważ każdy z zawodników znacznie przyczynił się do zdobycia 3 punktów.
________________________________________

Podkarpacka Liga Młodzików Młodszych:

KS Ekoball Sanok 0:11 Beniaminek Krosno

Bardzo wysoka porażka na inaugurację rozgrywek drużyny młodzika młodszego. W Krośnie przegraliśmy tylko 1-2 z liderem, w minioną niedzielę natomiast byliśmy tylko tłem dla znakomicie usposobionej drużyny Beniaminka.

Skład oraz relacja trenera: