4. kolejka Dziecięcej Ligi Piłkarskiej oraz znakomity występ w kadrze OZPN Krosno [r.2010]

Wspaniały występ naszego trio z rocznika 2010 w reprezentacji OZPN i turnieju okręgów. Oby na stałe zadomowili się w młodzieżowych kadrach województwa, a w przyszłości – i Polski. Gratulacje dla piłkarzy oraz trenera. Brawo!

Relacja trenera Bernarda Sołtysika:
Tym razem gospodarzem turnieju był „Kolejarz” Zagórz, a mecze rozgrywaliśmy jednocześnie na boisku trawiastym i sztucznym z małymi bramkami. Było fajne i atrakcyjne rozwiązanie, gdyż zawodnicy w krótkim czasie musieli „przestawiać” się na zupełnie inny styl gry. Nasi chłopcy poradzili sobie z tym bardzo dobrze, szczególnie ci z  rocznika 2009, których stawiło się na ligę tylko 13 i grali przez 3 godziny bez zmian. W 2010 cieszą mnie kolejne „odblokowania” u niektórych i coraz fajniejsze akcje budowania ataku od tyłu.

W tym samym czasie na boiskach w Pustyni rozgrywany był Turniej Reprezentacji Okręgów i Podokręgów Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w kategorii Żak-2010, w którym uczestniczyli trzej zawodnicy Ekoball – Staś Szeliga, Fabian Łuszcz i Kuba Solecki. Chłopcy spisali się znakomicie i stanowili o sile Krośnieńskiego OZPN, który wygrał ten turniej. Królem strzelców turnieju został Fabian Łuszcz (6 bramek), drugi wynik bramkowy należał do Kuby Soleckiego (4 bramki), a zaporą nie do przejścia był Staś Szeliga (1 bramka). Na 16 bramek zdobytych przez zespół -11 jest strzelonych przez naszych chłopaków. To wielka radość i powód do dumy dla mnie, jako trenera, dla całego Ekoballu i Sanoka. Świadczy o tym, że to co robimy w klubie ma sens, jest przemyślane i nie ma w tym żadnej przypadkowości.

 

UDOSTĘPNIJ